Reklama

Reklama

Leonardo DiCaprio i Robert De Niro zapraszają do zagrania z nimi w filmie

Leonardo DiCaprio i Robert De Niro to jedni z najbardziej rozpoznawalnych hollywoodzkich aktorów. Ich przyjaźń trwa od wielu lat. W ostatnich dniach postanowili zorganizować niesamowitą akcję charytatywną. Nagroda jest bardzo cenna.

Aktorzy ogłosili na Instagramie akcję All In Challenge. Ma ona na celu zapewnić dostęp do żywności osobom potrzebującym.

W zamian za pomoc oferowana jest wspaniała nagroda - występ w nowym filmie Martina Scorsese "Killers of the Flower Moon" u boku Leonarda DiCaprio i Roberta De Niro.

To nie jedyna atrakcja czekająca na zwycięzcę. Aktorzy zapraszają do wspólnego spędzenia czasu z nimi i reżyserem na planie nowego filmu oraz udział w premierze.

Do wyzwania nominowali także inne gwiazdy filmu i telewizji, m.in. Ellen DeGeneres, Matthew McConaughey'a i Jamiego Fox'a.

Reklama

Ellen, która prowadzi własne show w telewizji, już zamieściła odpowiedź na swoim profilu. Osobie wpłacającej co najmniej 25 tys. dolarów oferuje wspólne prowadzenie jej programu.

Akcja prowadzona przez przyjaciół może odnieść duży sukces. Do pomocy chętnie włączają się gwiazdy i celebryci.

Znajomość aktorów trwa od wielu lat, to właśnie Robert De Niro polecił młodego Leonarda Martinowi Scorsese do zatrudnienia w jego filmie.

Obaj gwiazdorzy chętnie angażują się w akcje charytatywne, DiCaprio znany jest ze swoich działań na rzecz ekologii.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje