Reklama

Reklama

Ma 78 lat i zaskakuje stylem! Królowa Szwecji wie, jak odmłodzić się strojem

Sylwia Sommerlath to najdłużej panująca królowa Szwecji. Arystokratka zbliża się do osiemdziesiątki, jednak wcale nie wymieniła swojej królewskiej garderoby na nudne stroje! Nadal zaskakuje gustem. Czego możemy się nauczyć z jej stylu?

Sylwia Sommerlath - hostessa, która została królową Szwecji

Sama historia objęcia tronu przez królową Sylwię jest niezwykle ciekawa i romantyczna. Jako kobieta znająca wiele języków dostała pracę hostessy i tłumaczki podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium. Tam właśnie poznała swojego przyszłego męża, następcę tronu, a dziś króla Szwecji - Karola XVI Gustawa.

Modnie po 70-tce. Ponadczasowe wzory

W swoich stylizacjach królowa Szwecji nie ucieka od koloru. Łączy motywy i odcienie, a takie kontrastowe połączenia to klucz do odmłodzenia się za pomocą ubioru. Wybory te nie są jednak przypadkowe - dobrze się razem komponują.

Zwiewne sukienki letnie

Kolejny raz królowa pokazuje, że charakterystycznym w jej ponadczasowym stylu są wzory. Podczas mniej oficjalnych wyjść zakłada luźne, jednak wciąż eleganckie sukienki. Takie modele potrafią ożywić stylizacje, a jednocześnie odjąć lat.

Reklama

Dodatki to podstawa! Wie o tym królowa Sywia

Zawsze zadbane dłonie, starannie wykonany manicure i dobrze dobrana biżuteria to ważny aspekt każdej stylizacji po 70-tce. Na dłoniach szybko pojawiają się oznaki starzenia. Dlatego właśnie królowa dba o detale, dobierając kolorystycznie do ubioru sukienkę, czy zawsze modne, złote bransoletki.

Zobacz również:

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

Księżna Kate olśniła wszystkich na premierze. Ale kreacja!INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: moda | piękna po 70-tce | królowa Szwecji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama