Reklama

Reklama

Małgorzata Foremniak zaskoczyła stylizacją. Cena zwala z nóg!

Małgorzata Foremniak zadała szyku na gali zamykającej festiwal Off Camera. Aktorka pojawiła się na niej w kreacji duetu Paprocki i Brzozowski, robiąc niemałe wrażenie na fanach.

Małgorzata Foremniak należy do niewielkiej grupy polskich aktorek, dla których czas jest wyjątkowo łaskawy. Raz za razem zaskakuje nie tylko wyglądem, ale również kreacjami.

Małgorzata Foremniak zachwyciła!

Małgorzata Foremniak jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Na ekranie zadebiutowała na początku lat 80. i 90., a dziś na swoim koncie ma szereg świetnie przyjętych ról zarówno w filmach pełnometrażowych, jak i serialach.

Jej kreacje można było podziwiać w obrazach takich jak "Boże skrawki", "Quo Vadis", "Zmruż oczy" i "Czerwony Pająk". Sympatię sporej rzeszy telewidzów zaskarbiła sobie zaś rolą w serialu "Na dobre i na złe".

Reklama

Małgorzata Foremniak zadała szyku

Niedawno Małgorzata Foremniak pojawiła się na gali podsumowującej tegoroczne święto filmów - 15. Edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera. Aktorka zadała niezłego szyku.

Gwiazda postawiła nie niezwykle modny w tym sezonie garnitur w fuksjowym kolorze. Uwagę przykuwały dopięte do kreacji pióra.

Do całej stylizacji aktorka dobrała kopertówkę w kolorze pudrowego różu oraz czarne szpilki, które odsłoniły palce. Kreacja gwiazdy kosztowała ponad 2,5 tys. złotych.

***

Zobacz również:

Jan Kliment w centrum wielkiej afery. Beata Tadla i Natasza Urbańska też zabrały głos. "Nic tego nie zmieni"

Demi Rose wciąż baluje w USA. Pokazała gorące zdjęcie

"Sanatorium miłości 4". Oto Mariola B. z New Jersey. Czy będzie szczęśliwa z Piotrem Hubertem?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy