Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska pokochała te paznokcie. Trzeba się spieszyć!

Małgorzata Kożuchowska stara się czerpać z ostatnich dni lata pełnymi garściami. Jeszcze niedawno delektowała się kawą w swoim ogrodzie, by już za chwilę wyruszyć w podróż i poczuć wiatr we włosach. Aktorka nie zamierza próżnować.

Małgorzata Kożuchowska należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Pomimo wielu zawodowych obowiązków gwieździe udaje się odnaleźć kilka wolnych chwil tylko dla siebie i najbliższych.

Jeszcze niedawno aktorka cieszyła się z rodzinnych wakacji za granicą, by już po chwili na powrót rzucić się w wir pracy. Pomiędzy zawodowymi zobowiązaniami stara się do dna wykorzystać ostatnie wakacyjne dni.

Zobacz również: Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Reklama

Małgorzata Kożuchowska pokochała ten kolor. To hit!

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa obecnie na Mazurach, gdzie cieszy się z ostatnich wakacyjnych promieni słonecznych. Gwiazda przyznaje, że czeka ją intensywny czas.

Jeszcze niedawno aktorka wypoczywała w zaciszu przydomowego ogrodu, delektując się filiżanką kawy. Jeden szczegół zwrócił wówczas uwagę internautów. Mowa o delikatnych, ale niezwykle kobiecych paznokciach.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Najmodniejsze paznokcie lata. Takie wybrała Małgorzata Kożuchowska

Na zdjęciu z ogrodu Małgorzata Kożuchowska pozuje w dość nietypowej stylizacji. Aktorka założyła bowiem elegancką bluzkę bez rękawów, do której dobrała spodnie w serduszka.

Gwiazda, która w kwestii stylizacji jest inspiracją dla wielu Polek, także tym razem z pewnością je zachwyci. Aktorka pozuje bowiem bez butów, dzięki czemu zauważyć możemy delikatny, błękitny kolor jej paznokci. To już ostatni moment, aby zdecydować się na ten odcień. Zaszalejmy, póki mamy na to czas. Już wkrótce bowiem stylizacjami manicure zawładną odcienie czerwieni, brązu i szarości.

Zobacz również: Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | modne paznokcie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy