Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska: Sytuacja jest dynamiczna

Aktorka umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z planu. Charakteryzacja aktorki nie przeszła bez echa. Świątecznej aurze uległ także Michał Koterski. Jak prezentuje się filmowy duet?

Praca w filmie wymaga poświeceń. Bez względu na pogodę, porę dnia lub nocy aktorzy muszą być w gotowości. Ustawianie planu trwa, do tego dochodzą duble i w ten sposób jedną scenę można grać przez kilka godzin. Małgorzata Kożuchowska pracuje na planie filmu o Gierku, który był kręcony m.in. w Katowicach.

Obok takiego zdjęcia, nie można przejść obojętnie. Niestety większą uwagę skupia na sobie Michał Koterski, który dla roli Gierka przytył aż 17 kilogramów. Istny PRL: kreacje, fryzury, scenografia. I właśnie ta ostatnia rozczuliła fanów aktorki, którym zebrało się na wspomnienia. 

Reklama

"Choinka taka jak u mojej babci, kiedy byłam dzieckiem", "Ja się nie mogę doczekać tego filmu. Bardzo jestem ciekawa i fabuły i gry aktorskiej i kostiumów i muzyki i wszystkiego. Czekam z niecierpliwością"- pisali fani aktorki. Co sądzicie o tym duecie?

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy