Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska wstawiła zdjęcie z synkiem

Choć Małgorzata Kożuchowska ceni sobie prywatność, ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z weekendu spędzonego w rodzinnym gronie.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim roli Hanki Mostowiak z serialu "M jak Miłość", w którym grała w latach 2000-2011. 

Następnie podbiła serca milionów widzów rolą Natalii w serialu "Rodzinka.pl". Aktorka zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Ostatnio stworzyła nawet autorski podcast "Niekończące się historie", do którego zaprasza inne znane gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z synkiem

Małgorzata Kożuchowska bardzo chroni swoją prywatność. Nie zasypuje swoich obserwatorów relacjami z życia prywatnego, ostatnio jednak zrobiła wyjątek. Aktorka spędza aktualnie weekend w rodzinnym gronie. 

Z tej okazji podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem, na którym pozuje ze swoim 7-letnim synkiem.

Reklama

Jej synek, Jaś, przyszedł na świat w 2014 roku, po sześciu latach małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej i dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Pod postem nie brakowało zachwytów ze strony fanów aktorki. "No jak cudnie - piękne zdjęcie - naprawdę się wzruszyłam", "Cudowni. Jak to fajnie, ze Pani Go ma"- pisali rozczuleni obserwatorzy pod zdjęciem.

Widać, że dla Małgorzaty Kożuchowskiej życie rodzinne jest najważniejszym aspektem jej życia, a synek rośnie jak na drożdżach.

Czytaj więcej:

Aneta Zając zachwyca figurą! Znów schudła?!

Patricia Kazadi wyjechała w góry. Eksponuje wdzięki i wspiera ważną inicjatywę!

Lisa Opie kusi w bikini

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL