Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan boi się o swoje zdrowie

Małgorzata Rozenek-Majdan z powodzeniem prowadzi jedne z najpopularniejszych programów w krajowej telewizji. Jest również ikoną mody dla wielu Polek. Odkąd zaszła w ciążę, zrezygnowała z wielu projektów i stara się dbać o swoje zdrowie.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest z wykształcenia prawniczką. Karierę w mediach rozpoczęła w 2012 r., gdy zaczęła prowadzić program "Perfekcyjna pani domu", emitowany początkowo na stacji TVN Style. Duży sukces programu przyczynił się do wzrostu popularności samej Małgosi, którą zaczęto angażować do kolejnych telewizyjnych projektów.

W kolejnych latach objęła funkcję jurorki w reality show pt. "Bitwa o dom", a później w "Piekielnym hotelu" oraz "Projekcie Lady". Nie zrezygnowała jednak z programów realizowanych dla TVN Style. Pojawiła się w odcinkach takich programów jak "W dobrym stylu", "Warsztat urody", czy "Być jak Małgorzata Rozenek".

Reklama

Rozenek-Majdan jest autorką kilku poradników, w których radzi swoim fanom jak zadbać o siebie, zorganizować ślub, zarządzać czasem czy pielęgnować ogród.

Od 2013 r. jest związana z Radosławem Majdanem. Zakochani poczekali ze ślubem do 2016 r. i do dzisiaj trwają w szczęśliwym związku. Jako para zyskali ogromną popularność wśród polskiej widowni. Pierwszy raz wspólnie wystąpili w pierwszej edycji programu rozrywkowego "Azja Express". Jego sukces przyczynił się do powstania show "Iron Majdan", w którym małżonkowie podejmowali różne wyzwania i wspólnie stawiali im czoła.

Małżeństwo spodziewa się pierwszego potomka. O dziecko starali się przez kilka lat i dopiero metoda in vitro przyniosła rezultaty. Teraz Małgorzata musi dbać o zdrowie swoje i dziecka. Dlatego postanowiła poddać całą rodzinę zalecanej przez władze kwarantannie. O swojej decyzji poinformowała obserwatorów na Instagramie.

"Kochani, przepraszam Was, że odzywam się dopiero teraz, ale wydarzenia ostatnich dni wymagały od nas pełnego zaangażowania. Mocno przejmuję się doniesieniami o koronawirusie i z ogromnym niepokojem obserwuję rozwój wypadków. Kochani‼️musimy być rozsądni‼️ ZOSTAŃMY W DOMACH‼️ potraktujmy najbliższe dni jak szansę na powstrzymanie fali zachorowań" (pisownia oryginalna)- apelowała do rodaków.

Zgadzacie się z Małgorzatą Rozenek-Majdan?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy