Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek pokazała wzruszające chwile z synkiem

Gwiazdy nieczęsto uchylają rąbka tajemnicy, dopuszczając widzów do najintymniejszych chwil prywatnego szczęścia. Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła wyjątek, pokazując jednocześnie magiczne piękno macierzyństwa.

"Takie niedziele kocham..." napisała w poście załączonym do uroczego filmiku, na którym tuli maleńkiego Henryka w ramionach, a on słodko się do niej uśmiecha.

Dziecko przyszło na świat 10 czerwca 2020. Para długo czekała, aż rodzina się powiększy. Małgorzata związała się z Radosławem Majdanem w 2013 roku, a pobrali się w 2016 roku. Prezenterka ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa: 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza.

Mały Henio był upragnionym dzieckiem i przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro, która okazała się jedyną szansą dla spragnionej dziecka pary. Małgorzata Rozenek-Majdan od początku dzieliła się swoją radością w mediach społecznościowych, nie ukrywając też trudów związanych z nową sytuacją.

Reklama

Ale chociaż jak wszyscy wiedzą życie świeżo upieczonych matek nie należy do łatwych, takie chwile jak ta, którą widzimy na filmiku, wynagradzają wszelkie niedogodności.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje