Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka pochwaliła się zdjęciem ze ślubu siostry!

Marcelina Zawadzka to jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. Niestety, była Miss Polonia nie ma szczęścia w miłości i wciąż nie może znaleźć tego jedynego. Jak się okazało, siostra Marceliny radzi sobie w relacjach damsko-męskich zdecydowanie lepiej!

Marcelina Zawadzka zdobyła nie tylko tytuł Miss Polski, ale także znalazła się wśród finalistek konkursu piękności "Miss Universe" i wciąż dąży do tego, aby zaistnieć w show-biznesie. Od kilku lat pracuje jako prezenterka telewizyjna. Występowała w roli prowadzącej w takich produkcjach jak "Projektanci na start", "Dendżer", "The Voice of Poland" czy "Bake Off - Ale ciacho!". Na stałe związała się z Telewizją Polską, gdzie współprowadzi program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie".

Natomiast największą rozpoznawalność przyniosła jej wygrana w finale wyborów Miss Polonia 2011. Reprezentowała wówczas województwo pomorskie. Jako pierwsza Polka od 1989 r. zakwalifikowała się do czołowej szesnastki w konkursie Miss Universe 2012.

Reklama

Modelka chętnie dzieli się życiem prywatnym z użytkownikami mediów społecznościowych. Często publikuje zdjęcia i pokazuje, jak spędza wolne od pracy chwile. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami ze ślubu swojej siostry - Karoliny Zawadzkiej. Kobieta wyszła za mąż za modela Pawła Polaka.

Marcelina pochwaliła się instagramowym obserwatorom oryginalną suknią ślubną siostry i pięknymi wnętrzami budynku, w którym Karolina złożyła przysięgę mężowi. Modelka pokazała także swoją stylizację - bordową, welurową suknię, która odsłaniała ramiona i plecy. Musimy przyznać, że wyglądała zniewalająco!

Zobaczcie koniecznie zdjęcia ze ślubu Karoliny Zawadzkiej!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Karolina Zawadzka | Miss Polonia 2011

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy