Reklama

Reklama

Marieta Żukowska pokochała styl Lady Diany

Marieta Żukowska zrobiła wrażenie, pokazując swoim fanom zdjęcia z kampanii reklamowej Netflixa i polskiej marki odzieżowej, w której wzięła udział. W ubraniach inspirowanych stylem księżnej Diany aktorka wyglądała rewelacyjnie. Trzeba przyznać, że jej podobieństwo do Lady Di jest uderzające!

O tym, że 38-letnia Marieta Żukowska jest nie tylko utalentowaną, ale również piękną aktorką, wiadomo nie od dziś. Uroda atrakcyjnej blondynki została doceniona jednak nie tylko przez jej fanów, lecz także przez polską markę odzieżową i platformę Netflix. 

Artystce zaproponowano współpracę przy sesji zdjęciowej towarzyszącej kampanii reklamowej inspirowanej księżną Dianą. Aktorka się zgodziła, bo Lady Di zawsze ją fascynowała. 

Kiedy Marieta Żukowska wrzuciła do sieci pierwsze fotografie, zrobiła niemałe wrażenie na swoich followersach. Piękna aktorka jako Diana Spencer wypadła rewelacyjnie. 

Fani nie szczędzili jej komplementów, więc artystka postanowiła opublikować na swoim instagramowym profilu kolejne zdjęcia z niecodziennej sesji zdjęciowej. 

Trzeba przyznać, że wygląda na nich oszałamiająco! 

Reklama

Jak wams się podoba Marieta Żukowska w takim wydaniu?

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy