Reklama

Reklama

Martyna z programu "Rolnik szuka żony" flirtuje z uczestnikiem "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Marlena Bazylczuk była uczestniczką szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Przez pewien czas młoda kobieta nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych, ale niedawno opublikowała zdjęcie z siostrą. Skomentował je uczestnik innego telewizyjnego show. Czyżby znali się osobiście?

Marlena Bazylczuk walczyła o względy rolnika Seweryna w szóstej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony". Chociaż na początku między nimi iskrzyło, niestety związek telewizyjnej pary szybko się rozpadł. Doszło nawet do poważnej kłótni, którą widzowie mogli zobaczyć na ekranie. 

Marlena nie była ostatnio zbyt aktywna w mediach społecznościowych, ale najwyraźniej postanowiła to zmienić. Młoda kobieta opublikowała niedawno zdjęcie, do którego zapozowała z siostrą Pauliną. Trzeba przyznać, że obie wyglądały rewelacyjnie. 

"Rodzina to siła" – napisała uczestniczka telewizyjnego show w opisie pod swoją fotką. Followersi atrakcyjnej brunetki nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. Pojawił się nawet jeden od uczestnika innego programu telewizyjnego. 

Reklama

Na jej instagramowym profilu ślad po sobie zostawił Marcin Wichrowski, który był uczestnikiem drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie wziął ślub z Agnieszką, z którą przez pewien czas był związany, ale ich relacja nie przetrwała. 

Co takiego napisał mężczyzna? 

"Noooo jakie ładne dziewczyny" - napisał pod zdjęciem Marleny Marcin Wichrowski, w odpowiedzi otrzymując od dziewczyn podziękowania. Nie uszło to uwadze internautów, którzy zastanawiają się, czy uczestnicy popularnych programów ze sobą flirtują. Łączy ich miłość do kwiatów, więc na pewno mają przynajmniej jeden wspólny temat. 

Myślicie, że coś ich łączy, czy to po prostu jeden niewinny komentarz? 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje