Reklama

Reklama

Michał Malinowski pożegnał się z aktorstwem?

Michał Malinowski korzysta z uroków codzienności. Aktor, który nie narzekał na brak propozycji ról filmowych i teatralnych, postanowił zakotwiczyć swoje życie zawodowe i udać się na wyprawę łodzią. Jedno już wie... Życie na morzach i oceanach uczy wielu rzeczy, ale przede wszystkim daje poczucie wolności. Filmy i zdjęcia, które umieszcza w mediach społecznościowych, są tego najlepszym dowodem.

Michał Malinowsk ponad rok temu zdecydował się na odważny krok. Z aktora zamienił się w żeglarza i zrobioną wspólnie z przyjaciółmi łodzią wpłyną w rejs. 

Na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia i zapiski z podróży. Jednak doskonałym źródłem wiedzy na temat życia na łodzi jest kanał na YouTube "Citizen of the Blue", na którym Malinowski zdradza szczegóły życia na łodzi. Porównuje to do życia w akademiku tylko bez konieczności zdawania sesji egzaminacyjnej. 

W marinie niemal każdego dnia spotyka ludzi z całego świata, z którymi wymienia się wiedzą i doświadczeniem. Jedni porzucili wszystko, aby zacząć nowy etap w życiu, inni podróżują z rodziną, jeszcze inni porwali w podróż chłopaka oraz tatę. Są też tacy, którzy w porcie poznali miłość swojego życia i planują ślub. Niebywałe? To tylko skrót opowieści...

Reklama


Michał Malinowski nie wróci do aktorstwa?

Dla Michała Malinowskiego, który zdaniem wielu był u szczytu kariery, wypłyniecie w rejs, okazało się życiową przygodą. Aktor dążył do  realizacji tego marzenia krok po kroku. 

Zamawiając plan budowy łodzi, nie przypuszczał, że to zadanie go przerośnie, ale znalazły się, osoby, które wspólnie z nim tworzyły ten projekt. 

Rezultat? Sami oceńcie, czy życie na przestrzeni ośmiu metrów długości i trzech metrów szerokości jest dla was? 

Widać, że Michał Malinowski czuje się jak ryba w wodzie. Zwiedza, nurkuje, poznaje okoliczne zwyczaje i jak sam przyznaje, jest wiele rzeczy, które są za darmo... Decyzja należy do nas!

*** To może cię zainteresować ***

Meghan urodziła. Co oznacza imię dziewczynki?

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi

Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. Co za ciało!

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Niedźwiedź na ulicach Zakopanego! 

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy