Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski jest dumny z córki. Fabienne niedługo skończy 18 lat!

Michał Wiśniewski już lada chwila będzie miał okazję sprawdzić się jako juror w 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zanim to jednak nastąpi, czeka go inne ważne wydarzenie. Jego najstarsza córka Fabienne niedługo skończy 18 lat. Spójrzcie, jakie zdjęcie z tej okazji opublikował w mediach społecznościowych znany muzyk!

48-letni Michał Wiśniewski, który już niedługo będzie jurorem w 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", jest jednym z najbardziej charakterystycznych artystów w polskim show-biznesie. Wyróżnia go nie tylko talent, ale również silna osobowość, charyzma i wyrazisty wizerunek. 

Lider grupy "Ich Twoje" od niedawna jest ojcem Falco Amadeusa, który jest owocem jego związku z piątą żoną, Polą. Para nie kryje swojego szczęścia w mediach społecznościowych, a Michał Wiśniewski chętnie publikuje w sieci zdjęcia z ukochaną i synkiem. 

Gwiazdor nie zapomniał jednak o swoich dzieciach z poprzednich związków. Już niedługo w dorosłość wkroczy jego najstarsza córka Fabienne, która przyszła na świat, gdy artysta pozostawał w związku z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz

Michał Wiśniewski postanowił uczcić ten moment, pokazując swoim fanów uroczą fotkę, na której widać jego piękną, niespełna 18-letnią córkę i najmłodszego syna.

Reklama

Trzeba przyznać, że to naprawdę rozczulający widok. Spójrzcie sami! 

Fabienne Wiśniewska niedługo skończy 18 lat!

"Wow Fabienne jaka piękna","Fabienne to śliczna dziewczyna, po mamusi" - pisali fani Michała Wiśniewskiego pod postem artysty, zachwycając się urodą jego najstarszej córki. 

W komentarzach nie zabrakło również życzeń urodzinowych, do których my także się dołączamy. 

Wszystkiego najlepszego Fabienne!

Czytaj również: 

Diabeł z Tczewa. Przerażająca historia Piotra Trojaka

Daria Zawiałow ogłasza przerwę. Ma problemy ze zdrowiem 

Krzysztof Ibisz wziął ślub. Kim jest wybranka prezentera POLSATU?

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje