Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski zdradził, kto jest jego idolem

"Podziwiam wielu, ale idol od lat jest jeden" - zdradził na swoim instagramowym profilu Michał Wiśniewski. Kogo polski wokalista podziwia najbardziej?

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich muzyków ostatniej dekady. Nie trzeba być jego zagorzałym fanem, aby zauważyć, że to niezwykle barwna postać. 

Wyrazisty kolor włosów i oryginalne stroje sceniczne to część jego image'u, a zarazem znak rozpoznawczy. Jest również znany ze swojego występu na Eurowizji, chwytliwych utworów i głośnych rozwodów. 

Wszystko wskazuje na to, że w ostatnim czasie jego życie nieco się uspokoiło. Michał Wiśniewski nie przestaje nas jednak zaskakiwać. 

Wokalista pochwalił się niedawno w mediach społecznościowych fotografią z innym znanym polskim artystą. 

Reklama

Zobaczcie sami!

"Podziwiam wielu ale idol od lat jest jeden!" - zdradził Michał Wiśniewski w opisie pod powyższym zdjęciem. Wokalista pozuje na nim u boku Michała Bajora - cenionego polskiego muzyka i aktora. 

Choć panów z pewnością wiele różni, to łączy ich przede wszystkim wspólna pasji do muzyki. Spodziewalibyście się, że jednym z największych autorytetów czerwonowłosego piosenkarza jest właśnie Michał Bajor?

My jesteśmy pozytywnie zaskoczeni!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | gwiazdy | wokalista | idole

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy