Reklama

Reklama

Natalia Kukulska zmieniła kolor włosów. Odważnie!

Natalia Kukulska postanowiła się przefarbować. Piosenkarka, która do tej pory była brunetką zaprezentowała się na Instagramie w zupełnie nowej odsłonie.

43-letnia gwiazda od jakiegoś czasu często eksperymentuje ze swoimi włosami. Zazwyczaj jednak zmiany na głowie Natalii Kukulskiej wiązały się z nowym cięciem lub sposobem ułożenia włosów. Dlatego właśnie nowe zdjęcie na Instagramie artystki wywołało niemałą sensację. Widać na nim, że gwiazda radykalnie zmieniła swój kolor włosów. 

Na powyższym zdjęciu widać, że Natalia postawiła na kolor siwy! Trzeba przyznać, że bardzo jej w nim do twarzy, choć zdążyliśmy się już przyzwyczaić do jej ciemnych włosów. 

Choć wokalistka w nowej fryzurze prezentuje się bardzo oryginalnie to okazuje się, że wcale nie zmieniła dotychczasowego koloru swoich włosów, a jedynie przerobiła zdjęcie w jednej z popularnych aplikacji. Natalia dodając zdjęcie w siwych włosach chciała udowodnić Polkom, że naturalność nie jest niczym złym i wszyscy bez względu na płeć powinniśmy mieć do niej takie samo prawo. 

"Niestety jak pokazują ostatnie badania, w Polsce kobiety o siwych włosach uznawane są za zaniedbane. Dlaczego? Przecież w kontekście mężczyzn siwizna jest czymś naturalnym."

To fragment opisu pod zdjęciem Natalii. Czy wy również podobnie, jak znana wokalistka uważacie, że kobiety powinny przestać wstydzić się oznak upływającego czasu i postawić na naturalność? A może macie na ten temat inną opinię?
Zobacz także:

Reklama


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | gwiazda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy