Reklama

Reklama

Patrycja Wieja pokazała zdjęcie z ukochanym

Patrycja Wieja jest szczęśliwie zakochana. Zwyciężczyni pierwszej edycji"Projektu Lady" opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym. Jesteście ciekawi, jak wygląda wybranek byłej uczestniczki programu?

Patrycja Wieja zyskała wielką popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji popularnego programu "Projekt Lady". Jej przemiana zrobiła na wszystkich tak piorunujące wrażenie, że udało jej się zostać jego pierwszą zwyciężczynią. 

Zmienił się zarówno jej wygląd, jak i osobowość i dziś jest pewną siebie kobietą, która zna swoją wartość. 

Patrycja Wieja jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie lubi dzielić się ze swoimi fanami tym, co u niej słychać. Ma ponad 139 tysięcy obserwujących na Instagramie. 

Niedawno była uczestniczka "Projektu Lady" pochwaliła się uroczym zdjęciem, do którego zapozowała razem z ukochanym, który prawdopodobnie jest zawodowym żołnierzem.  

Spójrzcie tylko! 

Reklama

"Będę przy Tobie, będę Cię wspierać tak jak Ty to robisz od pierwszych dni kiedy Cię poznałam... jestem szczęśliwa, spełniam marzenia. Znamy się już dosyć długo, żeby powiedzieć, że jesteś też moim przyjacielem... Dałam nam szanse, Ty nigdy się nie poddałeś, walczyłeś o mnie i teraz wiem, że było warto!" - napisała Patrycja Wieja pod opublikowanym przez siebie zdjęciem, pod którym szybko zaczęły pojawiać się miłe komentarze pod adresem pary. 

"Warto walczyć o miłość do końca!", "Piękne zdjęcie" - pisali zachwyceni followersi, życząc zwyciężczyni pierwszej edycji "Projektu Lady" dużo szczęścia. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Wieja | gwiazdy | 'Projekt Lady'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy