Reklama

Reklama

Paulina Młynarska staje w obronie Marceliny Zawiszy

Paulina Młynarska podzieliła się z instagramowymi fanami przemyśleniami na temat ostatnich wydarzeń w sejmie. Zamieściła na profilu obszerny wpis, w którym odniosła się do zachowania posłanki Marceliny Zawiszy. Jak skomentowała sytuację?

Marcelina Zawisza, posłanka Lewicy, podczas posiedzenia Komisji Zdrowia karmiła 4-miesięcznego syna piersią. Wydarzenie wzburzyło zebranych w sejmie polityków, choć parlamentarzystka nie pierwszy raz zabrała dziecko do pracy. Jak sama przyznaje, udowadnia tym samym, że potrafi łączyć macierzyństwo z obowiązkami poselskimi.

Zdjęcie karmiącej Zawiszy zaczęto udostępniać na Twitterze. Chwilę później rozpoczęła się medialna burza. Pod wpisami zawrzało od pozytywnych i negatywnych komentarzy, dotyczących zachowania posłanki.

Do dyskusji dołączają się również gwiazdy. Jedną z nich jest Paulina Młynarska, która regularnie komentuje na Instagramie sprawy społecznie ważne. Dziennikarka stanęła po stronie Marceliny Zawiszy, zarzucając krytykującym ją osobom hipokryzję.

Reklama

Zwróciła również uwagę na niepokojący stosunek do kobiet w naszej kulturze oraz na brak akceptacji kobiecych piersi w przestrzeni publicznej. Mężczyzn wypowiadających się niepochlebnie na temat posłanki określiła mianem "niedojrzałych seksualnie i emocjonalnie".

Komentarz Młynarskiej wywołał nie lada poruszenie w sieci. Odbiorcy dziennikarki w większości przyznali jej rację.

Zobaczcie koniecznie wpis Pauliny Młynarskiej!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Młynarska | Marcelina Zawisza | karmienie piersią

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy