Reklama

Reklama

Piękna Polka podbija Stany. Kim jest Olga Bednarska?

Olga Bednarska na co dzień mieszka w w Surrey w Wielkiej Brytanii. Lubi pokazywać swoje wypielęgnowane ciało na swoim instagramowym profilu, gdzie obserwuje ją już niemal 45 tys. fanów. Teraz z impetem wkracza do show-biznesu, biorąc udział w trzeciej edycji kontrowersyjnego amerykańskiego reality-show "Too hot to handle".

"Too hot to handle" należy do kategorii programów chętnie krytykowanych i jeszcze chętniej oglądanych. To kolejne "randkowe" reality-show, w którym seksowni single dobierają się w pary w iście rajskiej scenerii. Będą piękne ciała, gorące flirty i personalne rozgrywki - rozrywka niezbyt ambitna, ale tego typu programy często zyskują wiernych fanów i wydały już nie jedną gwiazdkę. Czy i dla Olgi Bednarskiej będzie to trampolina do sukcesu w show biznesie? Wiele na to wskazuje, bo dziewczyna zwraca na siebie uwagę urodą oraz pewnością siebie i już zyskała spore grono fanów.

Przyznaje, że lubi imprezować i interesuje się modą. Z pewnością nie jest szarą myszką, która chce pozostawać w cieniu i zapowiada, że w programie sporo namiesza. Otwarcie mówi też o swoich oczekiwaniach wobec chłopaka, którego chciałaby poznać w programie. Wybranek musi być nie tylko zabawny, ale ma też być dobrym kochankiem.

Reklama

I tu może pojawić się problem. Choć program jest przesiąknięty erotyzmem, aby wygrać główną nagrodę - 100 000 dolarów, uczestnicy muszą spełnić jeden warunek: przez cały pobyt na egzotycznej wyspie powstrzymać się od seksu. Nawet całowanie się jest zakazane i powoduje obniżenie kwoty przewidzianej jako nagroda. Czy Olga poradzi sobie z pokusami?

Czytaj też:

Camila Cabello przyłapana na wizycie w sex-shopie


 


   

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy