Reklama

Reklama

Polskie gwiazdy, którym służy upływ czasu

Nikt z nas nie będzie wiecznie piękny i młody, a jednak niektóre gwiazdy pomimo upływu czasu, wciąż wyglądają świetnie. Niektórzy "znani i lubiani" na przestrzeni lat nie tylko nie zmienili się na niekorzyść, ale wręcz przeciwnie - można odnieść wrażenie, że czas im służy. Dla kogo wiek to tylko liczba?

Krzysztof Ibisz młodnieje z wiekiem

Krzysztof Ibisz ma obecnie 56 lat, ale śmiało można powiedzieć, że przeżywa teraz "drugą młodość". Prezenter, który ma za sobą dwa małżeństwa z dziennikarką Anną Zejdler i aktorką Anną Nowak-Ibisz niedawno ponownie się zaręczył. 

Jego wybranką jest znana m.in. z "Top Model" piękna Joanna Kudzbalska. Pomimo tego, że prezenter powoli zbliża się już do sześćdziesiątki, zupełnie tego po nim nie widać. 

Gwiazdor od lat jest znany ze swojego młodego wyglądu. Patrząc na zdjęcia Krzysztofa Ibisza sprzed lat, można odnieść wrażenie, że jest coraz młodszy, bo prezentuje się nawet lepiej niż przed 20 laty.

Reklama

"Polski Benjamin Button"

Krzysztof Ibisz jest przystojnym i charyzmatycznym mężczyzną. Idealne białe zęby, zarost i staranna fryzura to jego znak rozpoznawczy w polskim show-biznesie. 

Prezenter Polsatu nie ukrywa tego, że o siebie dba. Regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia, a efekty są widoczne gołym okiem. 

Nic dziwnego, że niektórzy nazywają go "polskim Benjaminem Buttonem".

Katarzyna Zielińska. Figura jak marzenie

Katarzyna Zielińska dziś może się pochwalić nienaganną prezencją. Podczas oficjalnych wydarzeń, zawsze zachwyca, pozując na ściankach. Nie zawsze jednak tak było. 

Wcześniej 41-letniej dziś aktorce od czasu do czasu zdarzały się modowe wpadki. Zawsze była piękna, ale można odnieść wrażenie, że po metamorfozie stała się znacznie bardziej pewna siebie. 

Nie tylko schudła kilka kilogramów, ale zmieniła również fryzurę i sposób ubierania. 

Teraz gwieździe "Barw Szczęścia" nawet ci najbardziej uszczypliwi nie mogą niczego zarzucić.

Małgorzata Kożuchowska oszukała czas?

Małgorzata Kożuchowska od lat zachwyca polskich telewidzów. Rola Hanki Mostowiak, w którą wcieliła się w serialu "M jak miłość" przyniosła jej ogromną popularność, jednak niemal każda z wielu produkcji, w których pojawia się aktorka cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności. 

Niewiarygodne, że gwiazda ma już 50 lat. Zupełnie tego po niej nie widać. 

Zmiana fryzury, na którą Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się kilka lat temu wyszła jej na dobre. 

Aktorka jest żywym przykładem na to, że piękno niewiele ma wspólnego z metryką.

Doda gorętsza niż kiedykolwiek

37-letnia Dorota Rabczewska to naczelna seksbomba polskiego show-biznesu. Od zawsze szokuje i zachwyca, choć teraz znacznie częściej robi to drugie. 

Wyzywające stroje, nienaturalnie wyglądającą opaleniznę i zbyt jasny odcień włosów Doda zamieniła na bardziej wyszukane stylizacje, które nie są przerysowane, za to świetnie podkreślają jej idealną sylwetkę. 

Piosenkarka ostatnio sporo ćwiczy, dzięki czemu jest w życiowej formie. Chętnie eksponuje też swoje wdzięki na Instagramie. Dojrzała jako artystka i jako kobieta. Nie bez powodu ma na świecie miliony fanów, którzy uwielbiają jej muzykę, styl oraz osobowość. 

Niedawno Dorota Rabczewska poinformowała fanów o swoim rozwodzie z Emilem Stępniem, ale jesteśmy pewni, że kolejni adoratorzy już od dawna ustawiają się w kolejkach! 

Agnieszka Woźniak-Starak. Subtelna piękność

43-letnia Agnieszka Woźniak-Starak ma subtelną urodę, dzięki czemu wciąż wygląda jak dwudziestolatka.

Jest piękną kobietą. Zresztą zawsze nią była, jednak na początku swojej kariery w show-biznesie nie zawsze w stu procentach trafiała z wyborem fryzury.

Atrakcyjna dziennikarka w prostej grzywce nie prezentowała się aż tak dobrze. Nie sposób jest nie zauważyć, że teraz jej kosmyki na głowie wyglądają dużo lepiej. 

Czytaj również: 

Marina Łuczenko-Szczęsna królową polskich WAGs 

Wybranki tureckich piłkarzy. Piękniejsze od Polek? 

Słowackie Wags. Zachwycają urodą! 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy