Reklama

Reklama

Rebel Wilson schudła 20 kilo. Pokazała się na plaży

Po spektakularnej metamorfozie Adele przyszła pora na Rebel Wilson. Gwiazda, którą fani kojarzą jako piękną blondynkę o obfitych kształtach, niedawno pochwaliła się nową, o wiele szczuplejszą sylwetką. Zagraniczne media donoszą, że dzięki diecie i ćwiczeniom, udało jej się zgubić nawet 20 kilogramów.

Podobnie jak wiele innych gwiazd, tak i Rebel Wilson, pytana o motywację, która stoi za spektakularna metamorfozą, odpowiada: zdrowie. Nic dziwnego: Australijka w tym roku skończyła 40 lat. Takie urodziny, jak każda okrągła rocznica, sprzyjają podsumowaniom, postanowieniom, i snuciu planów na przyszłość. A tych ostatnich, bez dobrej kondycji nie da się realizować. 

Wilson w kolejną dekadę życia postanowiła wejść z nową, zdrowszą i szczuplejszą sylwetką. By ją osiągnąć, przeszła na dietę oczyszczającą oraz zdecydowała się na codzienne treningi. W efekcie, w ciągu kilku miesięcy, udało jej się zrzucić ok. 20 kilogramów.

Reklama

Nową sylwetką od jakiegoś czasu chwali się na Instagramie. To fotki w eleganckich stylizacjach i podkreślających talię sukienkach.  Teraz jednak gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami w kostiumie kąpielowym. Okazją do ich zrobienia był wakacyjny wyjazd, na który aktorka udała się ze swoim partnerem.

Przeglądając profil Wilson, uwagę przyciąga nie tylko jej nowa figura, ale również szeroki uśmiech. Od razu widać, że aktorka dobrze czuje się po tej zmianie.

20 zgubionych kilogramów, to nie koniec odchudzania. Rebel zapowiada, że przed końcem roku chce zrzucić jeszcze parę kilo, by osiągnąć wymarzoną wagę. Trzymamy kciuki za wytrwałość!

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy