Reklama

Reklama

Rebel Wilson wygląda coraz lepiej. Kilogramy lecą w dół!

Kiedy Adele schudła, rozpisywały się o tym media na całym świecie. Wydawało się wtedy, że żadna metamorfoza wśród gwiazd równie mocno nas nie zaskoczy, jednak można powiedzieć, że Rebel Wilson dzięki swojej determinacji dokonała tego, co wielu wydawało się niemożliwe. Z każdym kolejnym zdjęciem, które publikuje w mediach społecznościowych, wydaje się być szczuplejsza. Spójrzcie, jak teraz wygląda!

Rebel Wilson ma obecnie 40 lat i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Australijska aktorka, której wielką popularność przyniosła rola w filmie "Pitch Perfect", zdobyła wielu fanów za sprawą swojego talentu i niebanalnego poczucia humoru. 

Widzowie pokochali również jej kobiece kształty, które wyróżniały ją na tle innych aktorek. Dziś na brak propozycji zawodowych Rebel Wilson nie może narzekać, ale postanowiła, że zadba o swoje zdrowie i schudnie. 

Konsekwentnie dąży do upragnionego celu, chwaląc się efektami diety i ćwiczeń w mediach społecznościowych, a fani są zachwyceni jej spektakularną metamorfozą. Niedawno aktorka dodała kolejne zdjęcie, które jest dowodem na to, że jej kilogramy wciąż lecą w dół. 

Spójrzcie tylko!

Reklama

Fani nie szczędzili 40-letniej aktorce komplementów w komentarzach pod jej nowym zdjęciem. Nic dziwnego, w końcu Rebel Wilson prezentuje się na nim naprawdę rewelacyjnie. 

Wiadomo, że obcisłe białe spodnie niczego nie wybaczają. Widać w nich każdy nadprogramowy kilogram, a popularna aktorka wygląda w nich świetnie. 

Jeszcze do niedawna pewnie by się tak nie ubrała, ale teraz robi to bez obaw. Najwyraźniej wraz z utratą zbędnych kilogramów zyskała większą pewność siebie. 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rebel Wilson | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy