Reklama

Reklama

Sara Boruc pokazała dzieci

Gwiazdy zazwyczaj bardzo chronią swoją prywatność. Szczególną troską otaczają wizerunki swoich dzieci i nadzwyczaj rzadko dzielą się ich fotografiami. Sara Boruc zdecydowała się zrobić wyjątek.

Sara Boruc miała ostatnio sporo powodów do niepokoju. Żona piłkarza przeżyła trudne chwile, kiedy wyczuła podejrzane zmiany w piersi. Szybko zgłosiła się do lekarza, który po wykonanej biopsji miał dla niej dobre wiadomości.

Mama trojga dzieci, nie ukrywała radości, kiedy okazało się, że nie jest poważnie chora. Teraz z pewnością jeszcze bardziej cieszy się każdym dniem spędzonym z rodziną. Z Internautami podzieliła się zdjęciem w otoczeniu całej swojej gromadki: 15-letniej Oliwii, 10-letniej Amelii i 1,5-rocznego synka Noah. Fotografię wykonała w windzie apartamentowca, w którym mieszka. Ostatnio to jej ulubione miejsce  na selfie. Sara z rodziną zamieszkała w apartamentowcu Cosmopolitan w Warszawie (z widokiem na Pałac Kultury) po zakończeniu kontraktu Artura z AFC Bournemouth i przeprowadzce do kraju.

Reklama

Uwagę internautów przykuły zwłaszcza włosy Oliwii.

Sara ma na sobie jesienną stylizację. Walizka sugeruje, że rodzina szykuje się na jesienną wycieczkę. Jak myślicie, gdzie się wybierają?

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje