Reklama

Reklama

Selma Blair obchodzi 49. urodziny

Selma Blair 23 czerwca kończy 49 lat. Aktorka znana m.in. z filmów: "Hellboy" oraz "Szkoła uwodzenia" na ekranie od lat zachwyca nie tylko talentem, ale również urodą. Bardzo się zmieniła?

Selma Blair na ekranie zadebiutowała w 1995 roku, a już w 1999 roku zdobyła dużą popularność za sprawą produkcji "Zoe i przyjaciele". 

Później pojawiła się również m.in.w "Hellboy'u", "Mgle", "The Poker House" czy, " Matki i córki". Dorastała w Michigan i ma na koncie sporo ról zarówno w filmach, jak i w serialach telewizyjnych. 

Jako ciemnowłosa Cecile Caldwell w "Szkole uwodzenia" zachwyciła widownię. Aktorka i jej koleżanka z branży - Sarah Michelle Gellar otrzymały nawet nagrodę MTV Movie Award za najlepszy pocałunek. 

Selma Blair nie chciała zostać aktorką?

Początkowo po ukończeniu szkoły średniej gwiazda miała w planach zostać fotografem, więc przeniosła się do Nowego Jorku. Szybko jednak zrozumiała, że to właśnie aktorstwo jest tym, co sprawia jej największą przyjemność. 

Reklama

Uczyła się więc w The Stella Adler Conservatory, a także w The Column Theatre, gdzie kształciła swoje umiejętności.

Selma Blair nie do poznania

Selma Blair jest nie do poznania. Popularna aktorka, która trzy lata temu otwarcie przyznała się do swojej walki ze stwardnieniem rozsianym, niedawno zdecydowała się przefarbować włosy na blond. 

Zarówno z jasnymi kosmykami, jak i w wersji ciemniejszej jest jej do twarzy. 

Bardzo zmieniła się na przestrzeni lat? My uważamy, że wciąż jest piękną kobietą! 

Czytaj również: 

Anna Mucha w bikini. Zaliczyła wpadkę? 

Joan Collins o "Dynastii" 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Selma Blair | szkoła uwodzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy