Reklama

Reklama

Sonia Bohosiewicz eksponuje dekolt

Sonia Bohosiewicz wróciła ostatnio z wakacji i od razu udała do pracy na plan filmowy. Ostatnim zdjęciem wrzuconym na instagramowe konto wzbudziła zachwyt obserwatorów.

Sonia Bohosiewicz nie zwalnia tempa. Aktorka zaledwie kilka dni temu wróciła z krótkich wakacji na Majorce, a już jest w ferworze pracy. Prosto z lotniska udała się na plan filmowy, a teraz jest już w trakcie prób w teatrze.

Jej instagramowe konto pełne jest humorystycznych postów, ale też pięknych, wakacyjnych zdjęć. Obserwuje ją już prawie 350 tys. internautów i można śmiało stwierdzić, że aktorka dba o swoich fanów regularnie wstawiając relacje uchylające rąbka tajemnicy z jej życia prywatnego.

Sonia Bohosiewicz i jej dekolt

Ostatnio aktorka wstawiła post zawierający filmik i zdjęcie, który wzbudził zachwyt jej obserwatorów. Jak na Sonię Bohosiewicz przystało, nie mogło zabraknąć akcentu humorystycznego. Aktorka napisała pod postem: "I tylko to zimno na ustach...". Po raz kolejny udowodniła, że stawia na naturalność.

Reklama

"Kryste panie co za biust!"- pisali obserwatorzy pod postem. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda wprost kwitnąco.

Co kryje się pod hasztagiem #chodźzemnądołżka? Aktorka gra teraz w monodramie zbierającym fantastyczne recenzje w Teatrze Polonia o tytule "Chodź ze mną do łózka".

Jesteście ciekawi, jak Sonia Bohosiewicz radzi sobie na teatralnych deskach?

Czytaj również:

Gwiazdy, które wakacje mają przez cały rok 

Rosyjski wynalazek. Maski wiecznej młodości 

Biologia nie jest binarna. Co definiuje naszą płeć? 

Piękna córka Adrianny Biedrzyńskiej! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sonia Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy