Reklama

Reklama

Spektakularne metamorfozy gwiazd. Są nie do poznania!

Spektakularne przemiany gwiazd zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. Czasem jest to kwestia zadbania o zdrowy tryb życia i kilkanaście kilogramów mniej, innym razem w grę wchodzi spora ingerencja chirurgów plastycznych i dentystów. Które z polskich gwiazd najmniej przypominają swoje wersje sprzed kilkunastu lat?

Powiedzenie "Nie ma brzydkich ludzi, są tylko biedni", choć często spełnia w społeczeństwie rolę podbudowania własnej wartości, to niejednokrotnie ma przełożenie na faktyczny stan rzeczy, bowiem wśród gwiazd znajdziemy mnóstwo przykładów, w których to ingerencja chirurga plastycznego zapewniła im zupełnie inny, zdaniem niektórych lepszy wygląd. Są też tacy celebryci, którzy dzięki zmianie trybu życia zrzucili sporo zbędnych kilogramów, zmienili swój styl i po latach wyglądają zupełnie inaczej. Które z polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania na przestrzeni lat?

Karolina Szostak

Reklama


Prezenterka Polsatu schudła aż 30 kilogramów. Gwiazda choruje na niedoczynność tarczycy, przez co proces chudnięcia był dużo trudniejszy, zatem jej spektakularna metamorfoza odbywała się pod okiem dietetyków. "Jestem taka, bo mam hashimoto, czyli niedoczynność tarczycy, i choroba powoduje, że mój metabolizm jest słaby. Wiele kobiet się z tym zmaga. Hashimoto wymaga szczególnego traktowania. Niezwykle ważny jest ruch"- powiedziała dziennikarka w jednym z wywiadów w 2014 roku. Po kilku latach nie ma śladu po zbędnych kilogramach, a sama gwiazda przyznaje, że w dalszym ciągu musi bardzo restrykcyjnie pilnować diety, by nie doszło do efektu jo-jo. Wykluczyła ze swojej diety nabiał i pszenicę, a także przetworzone produkty, bazuje na kuchni warzywnej i dba o regularny ruch.

 

Edyta Pazura

U Edyty Pazury bynajmniej nie zmiana trybu życia była kluczem do wielkiej przemiany. Odkąd w 2007 roku poznała swojego przyszłego męża, Cezarego Pazurę, przeszła przez szereg zmian, które sprawiły, że celebrytka nie przypomina swojej wersji sprzed kilkunastu lat. Figurę wciąż ma doskonałą, jednak to, co uległo zmianie, to cała twarz Edyty. Swoje zęby zamieniła na bielusieńkie licówki, zadbała o fryzurę pasującą do jej twarzy. Zdaniem lekarki w wielkim mieście, czyli Anny Adamczyk, która jest specjalistką medycyny estetycznej, Edyta Pazura wypełniła bruzdy nosowo-wargowe, wstrzyknęła botoks w okolicę kurzych łapek i prawdopodobnie zastosowała wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Trzeba przyznać, zmiana jest naprawdę ogromna, a gwiazda dziś ma mniej zmarszczek, niż gdy miała 20 lat.

Natalia Siwiec

O celebrytce zaczęło być głośno, gdy podczas Euro 2012 na meczu Polska-Rosja ponoć przypadkowo wypatrzyli ją fotoreporterzy. Wkrótce została okrzyknięta "Miss Euro 2012" i do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Jednak już wtedy, w 2012 roku była po licznych ingerencjach estetycznych. Jak wiele innych gwiazd swoje zęby zamieniła na licówki. Ponadto, co sama przyznaje, poddała się operacji powiększania biustu i ust, w jednym wywiadów oznajmiła, że planuje też korektę nosa. Rzeczywiście, na zdjęciu z 2006 roku, gdy miała 23 lata, jest zupełnie nie do poznania.

Małgorzata Rozenek-Majdan

W zestawieniu gwiazd, które na przestrzeni lat spektakularnie się zmieniły, nie mogłoby zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan. Popularność zdobyła jako żona Jacka Rozenka, z którym rozwiodła się w 2013 roku po 10 latach małżeństwa, pojawiając się wówczas w programach śniadaniowych i na ściankach. Zdaniem Anny Adamczyk, czyli instagramowej "lekarki w wielkim mieście", gwiazda poddała się blefaroplastyce powiek, dzięki czemu jej oczy wydają się być większe i znacznie mniej opadające. Jej zdaniem celebrytka regularnie korzysta z zabiegów kwasem hialuronowym, a także powiększyła usta. Za jej piękny uśmiech odpowiedzialny jest w tym przypadku aparat ortodontyczny i wybielanie, gwiazda zaprzecza, że ma licówki.


Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie jedną z najgłośniejszych metamorfoz w polskim show-biznesie. Do 2009 roku jej styl charakteryzował się sporą niedbałością i przeważały w nim czarne kolory. Później zaczęła eksperymentować modowo, zmieniała też fryzury i postawiła na lżejszy makijaż. Uwagę przyciągał też spory spadek wagi wokalistki. Zainwestowała też w uśmiech- teraz zęby gwiazdy są równe i śnieżnobiałe.

Którą z tych metamorfoz uważacie za najbardziej spektakularną?

Zobacz również: 

Jak nosić sukienki midi? Księżna Diana to wiedziała. Kto jeszcze? 

Księżna Diana powiedziała to przed śmiercią?! Po wypadku zaczął się chaos!

Księżna Diana potrafiła zaskoczyć! Te zdjęcia pamięta każdy!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje