Reklama

Reklama

Straci pracę?

Nie jest tajemnicą, że atmosfera w TVP jest napięta, a wielu dziennikarzy i znanych prezenterów spodziewa się, że straci posadę.

"Agata boi się, że to może spotkać również ją. Nie pokazuje tego, ale nie jest pewna swojej przyszłości w telewizji publicznej", mówi SHOW znajomy dziennikarki. Jeszcze w lipcu zeszłego roku Młynarska cieszyła się, że władze TVP przedłużyły z nią kontrakt. "Przeżyłam wielu prezesów, po wielu z nich ślad zaginął... W tej robocie, jak w każdej innej, zawsze liczył się dla mnie przede wszystkim profesjonalizm. Nigdy nie brałam i nie będę brała udziału w politycznej wojnie o telewizję. Tego trzymam się od 25 lat, patrząc jak upadają polityczne krótkotrwałe kariery medialne, których celem jest schlebianie władzy", napisała wtedy na swoim profilu na Facebooku.

Reklama

Program "Świat się kręci", który współprowadzi, cieszy się dużą oglądalnością, ale zmiany na szczycie pociągają za sobą też zmiany na wizji. "W nowym roku zawodowo skupiać się będę, podobnie jak dotychczas, na tym, co robię cały czas.W planie moich zajęć pozostają program »Świat się kręci«, magazyn i mój portal. Zależy mi ogromnie, aby program oglądało coraz więcej widzów i by zaspakajał ich oczekiwania", mówiła Młynarska SHOW przed świętami. Obecna sytuacja w pracy: niepewność, presja utrzymania oglądalności i odnalezienie się w nowych warunkach, jest trudna do zniesienia. I źle wpływa również na zdrowie dziennikarki.

 Czytaj więcej w magazynie SHOW


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama