Reklama

Reklama

To ona zagra księżną Kate w The Crown? Idealna kandydatka!

W miarę jak serial The Crown zdobywał coraz większą popularność, szanse na to, że jego twórcy ominą młodsze pokolenie rodziny królewskiej i nie poruszą wątków z nim związanych, systematycznie malały. Dziś księżna Kate musi się liczyć z tym, że wkrótce na ekranie zobaczy obcą kobietę odgrywającą jej rolę w scenariuszu luźno opartym na faktach. Wiele wskazuje na to, że znaleziono już odpowiednią kandydatkę.

Serial "The Crown" to od kilku sezonów hit Netflixa. Fabuła oparta jest na losach Elżbiety II i początkowo planowano "dać spokój" młodszym członkom rodziny królewskiej i skupić się na początkach jej panowania oraz następujących po tym wydarzeniach. Jednak serial spodobał się zarówno publiczności, jak i krytykom. Zdobył miliony widzów i wiele nagród, ogląda go nawet sama królowa.  W takiej sytuacji trudno było zrezygnować z produkcji po 5 sezonach, jak początkowo planowano, i zadecydowano o kontynuacji serialu. Oznacza to, że fabuła coraz bardziej zbliża się do czasów obecnych, a na scenę wchodzą bohaterowie, których losy z chęcią śledzimy w prasie codziennej.

Reklama

Na razie twórcy serialu będą chcieli przedstawić początki znajomości Williama i Kate, ma być to wątek poboczny. Czy jednak na tym skończą się ich apetyty? Raczej wątpliwe.

Sporo emocji wywołuje także obsada roli Kate. Księżna na przestrzeni lat stała się ikoną stylu, a jej wygląd i sposób ubierania się naśladuje wiele młodych kobiet. Nic dziwnego, że decyzja związana z przyznaniem tej roli budzi ogromne zainteresowanie. Ponoć odpowiednią kandydatką jest 23- letnia Daisy Edgar-Jones, która przypomina księżnę fizycznie i według przecieków ma największe szanse na otrzymanie tej roli.

Jednak media wymieniają także inne aktorki, które mogłyby doskonale sprawdzić się jako Kate ze względu na podobieństwo. AnnaSophia Robb, Emilia Jones, Kaya Scodelario, Maude Apatów i Tuppence Middleton - wszystkie one mają urodę, która pozwoliłaby im się bez większych trudności wcielić w rolę Kate. Jednak za Daisy Edgar-Jones ma przemawiać również jej młody wiek. Aktorka ma zaledwie 23 lata i wydaje się odpowiedniejszą kandydatką by grać 19-letnią Kate niż np. 35 letnia obecnie Tuppence Mddleton.

 A czy według was Daisy Edgar-Jones jest podobna do księżnej Kate?   

Czytaj również:

Cała prawda o związku Harry'ego i Meghan

Harry i Meghan z tajemniczą wizytą    

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy