Reklama

Reklama

Tomasz Makowiecki z "Idola" już tak nie wygląda. Co za zmiana!

Tomasz Makowiecki szturmem podbił polską sceną. Wszystko, za sprawą "Idola", w którym stawił pierwsze kroki. Potem było małżeństwo, rozwód i tak kariera muzyczna zeszła na boczne tory. Nie uwierzycie, jak zmienił się przez lata...

Tomasz Makowiecki postawił na rodzinę

Tomasz Makowiecki od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji. Zamiast na muzyce fani skupili się na życiu prywatnym wokalisty. Związek ze starszą od siebie Renią Jusis był na celowniku mediów i fanów. Jednak para skutecznie broniła swojej prywatności. Małżeństwo doczekało się dwójki potomstwa. Dzieci nieustannie są oczkiem w głowie rodziców. 

Niestety związek nie przetrwał. Para rozstała się po jedenastu latach. Rozwód zakończył pewien etap w życiu i każdy z małżonków poszedł w swoją stroną. Po latach nieobecności Tomasz Makowiecki wraca z nowym materiałem muzyczny. 

Reklama

Tomasz Makowiecki przytył? Jak wygląda finalista "Idola"?

Jednak fani nie mogą go poznać. Przecież od występów w Idolu minęły dekady. Program rozrywkowy telewizji POLSAT był jednym z pierwszych, które promowały młodych wokalistów. W 2002 roku Tomasz Makowiecki miał zaledwie 19 lat. A teraz? 

To dojrzały mężczyzna, który próbuje ułożyć sobie życie na nowo u boku nowej partnerki. Czy waszym zdaniem powtórzy sukces sprzed lat?

***
Zobacz także:

Tomasz Makowiecki niczego nie ukrywa. O tym mówi najchętniej

Tomasz Makowiecki jeszcze nigdy nie był tak szczęśliwy. Co się stało?


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Makowiecki Tomasz | Idol | metamorfoza | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy