Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska oszlifowany diament

Wschodząca gwiazda? To określenie do niej nie pasuje. Choć Wiktoria Gąsiewska jest aktorką młodego pokolenia, karierę na planie zaczynała będąc dzieckiem. jej uroda już wtedy hipnotyzowała publiczność.

Dorastała przed kamerami. Mała blondynka z uroczymi warkoczami bezapelacyjnie pokonała konkurencję w castingu do "Jasminum". Reżyser Jakub Kolski nie miał wątpliwości, że chce z niebieskookiej uczynić bohaterką swojej fabuły. 

Potem role sypały się jak z rękawa. Propozycji grania w serialach przybywało z roku na rok. Teraz dwudziestolatka świadomie dokonuje wyborów i choć jej uroda onieśmiela, ona wciąż szuka klucza do swojego wizerunku. Raz pokazuje się bez makijażu, innym razem robi z siebie drapieżną kokietkę, kilka dni później wrzuca swoje zdjęcia z kobiecych sesji. Jedno jest pewne. 

Reklama

Nietuzinkowa uroda sprawia, że Gąsiewska jest charakterystyczną aktorką młodego pokolenia. Czy reżyserzy docenią jej talent, czy na srebrnym ekranie będą epatować wyłącznie jej wdziękami? Mamy nadzieję, że Gąsiewska otrzyma szereg ról, w których pokaże, na co ją stać! Tymczasem spójrzmy na zdjęcie sprzed lat. Kto pamięta aktorkę na początku jej kariery? Piszcie w komentarzach.

Zobacz także:

Uwaga!

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje