Reklama

Reklama

Wystrojone Kendall Jenner i Hailey Bieber

Jedne z najbardziej znanych topmodelek na świecie zachwyciły swoimi ostatnimi stylizacjami. Kendal Jenner i Hailey Bieber jak zwykle zrobiły modową furorę.

Kendal Jenner i Hailey Bieber mimo młodego wieku są jednymi z najbogatszych i najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Obydwie wielokrotnie występowały jako aniołki na pokazach Victoria's Secret, były tez na okładkach takich magazynów, jak Vogue, Harper's Bazaar czy Glaomour. Wielokrotnie chodziły po wybiegach podczas pokazów mody najznakomitszych projektantów podczas tygodniów mody na całym świecie.

Prywatnie Kendall Jenner i Hailey Bieber bardzo się przyjaźnią. Ostatnio paparazzi sfotografowali gwiazdy, gdy były w drodze na 24-urodziny ich znajomej, Anastasii Karanikolaou. Przyjaciółki wyraźnie uzupełniały się swoimi stylizacjami, można wręcz rzec, że umówiły się specjalnie pod kątem modowym. 

Kendall założyła skórzany, czarno-biały kostium w fikuśne wzory składającego się z dzwonów i obcisłego, skąpego topu bez ramiączek. Stylizację dopełniła małą, białą torebką.

Reklama

Żona Justina Biebera postawiła natomiast na bardziej minimalistyczną stylizację. Postawiła na czerń- jej zestaw składał się z luźnych spodni i bardzo skąpego stanika z cienkimi ramiączkami.

Czy takie komplety z odważnymi górami będą hitem lata?

*** To może cię zainteresować ***

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kendall Jenner | Hailey Bieber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy