Reklama

Reklama

Yazemeenah Rossi zachwyca w stroju kąpielowym. 65 lat i taka figura!

Yazemeenah Rossi to jedna z najpopularniejszych modelek "seniorek" na świecie, babcia dwojga wnucząt i prawdziwa ikona! Choć skończyła już 65 lat, zachwyca nienaganną sylwetką, wigorem i niegasnącą urodą. Jaki jest sekret Yazemeenah Rossi?

Yazameenah Rossi urodziła się na Korsyce w 1955 roku w prostej, biednej rodzinie. W jej rodzinnym domu nigdy się nie przelewało, a bieda często zaglądała im w oczy. Karierę modelki zaczęła bardzo późno, bo w wieku 28 lat, kiedy większość parających się tym zajęciem kobiet odchodzi już na emeryturę. Rossi nie mogła chodzić po wybiegu, na którym królowały dwukrotnie od niej młodsze modelki, pracowała więc przy przymiarkach dla takich marek jak Hermes czy YSL. 

Kolejne lata swojego życia Yazemeenah Rossi poświęciła rodzinie - dwukrotnie została matką, by wreszcie 20 lat temu wyemigrować do Stanów Zjednoczonych i rozpocząć swoją wielką, międzynarodową karierę.

Yazameenah interesuje się fotografią, ceramiką, projektowaniem odzieży, a jej ulubioną formą aktywności jest pływanie. Modelka od 30 lat praktykuje także jogę i przyznaje, że to dzięki niej zachowała perfekcyjną figurę i zdrowie psychiczne. Sport pomaga jej zachować w życiu balans i odnaleźć spokój w tych niepewnych czasach. 

Reklama

- Przyjmij to, kim jesteś i pielęgnuj swoją wyjątkowość, ponieważ jesteś cudem i nikt nie jest taki jak ty - radzi swoim fanom modelka i patrząc na jej zdjęcia trzeba przyznać, że sama również wciela tę zasadę w życie. 

65-letnia Yazemeenah Rossi zachwyca w stroju kąpielowym. Ale ciało!

Yazemeenah Rosii jest żywym dowodem na to, że regularne treningi i życie w zgodzie z samym sobą potrafią zdziałać cuda. Modelka regularnie wrzuca na Instagrama zdjęcia w strojach, podkreślających jej piękną sylwetkę. Naprawdę trudno uwierzyć, że skończyła już 65 lat!

***
Zobacz również:


Gwiazdy po pięćdziesiątce, które zachwycają formą!

Jennifer Lopez zachwyca formą w kusym bikini!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje