Reklama

Reklama

Żona Pierce'a Brosnana pokazała noworoczne zdjęcie

Keely Shaye, żona filmowego James Bonda, zamieściła w sieci noworoczne zdjęcie ze swoim mężem. Czego życzy sobie na Nowy Rok?

Para weszła w Nowy Rok w znakomitych humorach. Żona Pierce'a Brosnana zamieściła zdjęcie z choinką w tle i napisała: "Szczęśliwego Nowego Roku 2022! Życzę spokoju, miłości, dobrego zdrowia, radości i dostatku. Niech to będzie Twój najlepszy rok!"

Para do noworocznej fotografii pozowała w eleganckich stylizacjach. Shaye wybrała cekinową, granatową kreację z szalem, natomiast Brosnan klasyczną marynarkę z białą koszulą.

Keely Shave i Pierce Brosnan są parą od 20 lat

Keely Shave jest amerykańską dziennikarką, autorką, prezenterką telewizyjną i aktorką. Para poznała się w Meksyku i od razu coś zaiskrzyło. Brosnan był wówczas wdowcem i wychowywał troje dzieci (jedno z poprzedniego małżeństwa, dwójkę adaptowanych dzieci swojej poprzedniej żony).

Reklama

Pobrali się 4 sierpnia 2001. Mają dwóch synów Dylana i Parisa.

Ponad 20-letni staż pary z show-biznesu to dość niezwykły przypadek. Wielokrotnie Pierce Brosnan opowiadał o swojej żonie w czuły sposób, zapewniał o miłości do niej. Mówił, że to dzięki niej odzyskał radość z życia.

Fanki Pierce'a Brosnana regularnie atakują Keely i komentują jej wygląd zewnętrzny, na co aktor nie pozostaje bierny i ostro reaguje. - Kocham każdy centymetr ciała mojej żony. W moich oczach jest najpiękniejszą kobietą świata. A ponadto wychowała piątkę naszych dzieci - to słowa Pierce'a Brosnana.

Zobacz także:

Michal Szpak i Violetta Villas mają wiele wspólnego

Co nas czeka w kinach w 2022 roku?


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje