Reklama

Reklama

Rusz się, już wiosna!

​Ćwiczenia na pośladki optycznie wydłużające sylwetkę.

Trening wzmacniający mięśnie pośladków

W plenerze. Maszeruj energicznie ze spiętymi mięśniami pośladków i wciągniętym brzuchem. Co 5-10 min zatrzymaj się i zrób 30-50 przysiadów.

Przy biurku lub przed telewizorem. Wykonaj 50-100 wypadów (zrób duży krok w przód, lewa noga z przodu, prawa z tyłu, ciężar rozłożony równomiernie, zegnij lewe kolano tak, by udo i podudzie tworzyły kąt prosty, opuść biodra). To ćwiczenie możesz zastąpić serią 100 podskoków. Ćwicząc, spinaj mięśnie pośladków! Następnie wykonaj 30-50 przysiadów albo stojąc prosto, unoś się na palcach i opadaj, ściskając pośladki.

Reklama

W nowojorskich siłowniach króluje CrossFit. Ta dość "męska" dyscyplina pozwala nie tylko schudnąć, ale też wzmocnić kondycję i ukształtować piękną, sportową sylwetkę. Treningi CrossFitu są bardzo intensywne. Wykorzystuje się w nich sztangi i ciężarki.

Nie korzystaj z windy

Regularne chodzenie po schodach mobilizuje mięśnie pośladków i je podnosi. Przy okazji wzmacnia serce, poprawia wydolność organizmu i pozwala spalić nawet 370 kcal na godzinę.

Dietetyczny drink - przebój wśród mieszkanek Nowego Jorku

Koktajl antycellulitowy Sylwii:  Wrzuć do sokowirówki: 1/2 selera bez skórki, 5-6 gałązek selera naciowego, 1-2 zielone ogórki, cytrynę, kilka gałązek natki pietruszki, można dodać też kawałek imbiru.

Legginsy, na których punkcie szaleją Amerykanki

Hitem tej wiosny są błyszczące, skóropodobne legginsy (m.in. Lulu Lemon, Adidas, Nike czy Asics). Swoimi nazwiskami sygnują je znani projektanci, np. Alexander McQueen i Stella McCartney. Kosztują 60-100 dol.

Ile kosztuje lekcja fitnessu z prywatnym trenerem na Manhattanie, a ile w Warszawie?

200 $ - tyle kosztuje miesięczny karnet do klubu fitness na Manhattanie, np. Equinox, Clay. W prestiżowym klubie Tracy Anderson na 5-th Avenue za karnet trzeba zapłacić 900 dol. (plus 2,5 tys. dol. wpisowego). Wejściówka na pojedyncze zajęcia to koszt ok. 35 dolarów, sesja jogi - 15-40 dol., indywidualny trening z instruktorem - 120-150 dol.

W warszawskich klubach za karnet trzeba zapłacić od 120 do ponad tysiąca złotych, udział w pojedynczych zajęciach to koszt 25-50 zł, a indywidualny trening z instruktorem to wydatek 100-180 zł.

Sylwia Wiesenberg twórczyni nowatorskiej metody treningowej tonique. Polka, która od 10 lat mieszka w Nowym Jorku. Ma 37 lat, męża i dwoje dzieci.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje