Reklama

Reklama

Dłonie na pokaz

Skóra twoich rąk może dłużej zachować młodość. Składniki kremów do rąk wybielą skórę, zablokują enzymy odpowiedzialne za przebarwienia i odżywią.

Zadbane i młode

By skóra dłoni nie zawyżała naszej metryki, trzeba o nią dbać kilka razy dziennie. Gdy skóra rąk jest bardzo wrażliwa i często bywa zaczerwieniona, codziennie podaruj dłoniom lanolinę oraz alantoinę w kremie. Nawilżająco i odżywczo działa na dłonie mocznik i masło shea.

Nasączone substancjami regenerującymi maseczki (w postaci rękawiczek) wygładzą zmarszczki i odżywią skórę. Natomiast ekstrakty kwiatowe (np. z kwiatów róży, jaśminu lub stokrotki) doskonale wygładzają przesuszoną skórę dłoni.

Bez żadnych plamek

W recepturach kremów do rąk coraz częściej można znaleźć silnie działające składniki w stabilnej postaci. Krem do rąk z witaminą C przenika w głąb skóry i działa silnie przeciwzmarszczkowo.

Reklama

Gdy na skórze są plamki i przebarwienia, pomoże je zlikwidować krem wybielający i hamujący aktywność enzymów odpowiedzialnych za syntezę melaniny.

Gładkie i ożywione

Peeling nie tylko złuszczy martwy naskórek, ale także doskonale wygładzi skórę, pobudzi i przygotuje do lepszej absorbcji składników odżywczych z kremów i maseczek.

Ważny w codziennej pielęgnacji jest także środek do mycia dłoni - nie powinien wysuszać skóry, lecz wzmacniać płaszcz hydrolipidowy naskórka.

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama