Reklama

Reklama

Kiedy powieki stają się ciężkie

Widzisz swoje odbicie w lustrze i widzisz, że, niestety, nie jest już tak jak kiedyś. Najgorzej jest z powiekami. I co z tym możesz zrobić?

Kiedy skóra powiek traci kolagen, staje się zwiotczała i zaczyna tworzyć fałdy, spojrzenie staje się smutne i zmęczone. Możesz poprawić wygląd powiek bez pomocy chirurga plastycznego. Lekarze wykonują wyjątkowo skuteczny zabieg Ulthera, który daje efekty porównywalne z tymi osiąganymi w chirurgii plastycznej, ale bez skalpela.

Zabieg jest wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia, które dostarcza skórze dawkę ultradźwięków. Zabieg jest niezwykle precyzyjny i w zależności od kondycji skóry działa na różnych głębokościach. A naskórek pozostaje nietknięty.

Reklama

- Naprawdę byłam załamana, gdy miałam zrobić sobie makijaż - wspomina Grażyna, 48 lat. - Malowałam eyelinerem kreskę i po prostu nie było jej widać. W dodatku moje oczy ciągle wyglądały, jak bym była potwornie zmęczona. W końcu zdecydowałam się na Ultherę, bo na operację w życiu bym nie poszła - wspomina.

- Teraz myślę, że to była świetna decyzja - moje powieki w końcu wyglądają tak, jak kilka lat temu. I naprawdę nie chodzi tylko o wygląd, ja po prostu lepiej widzę! To jest tak, jak bym nagle szerzej otworzyła oczy  - dodaje.

Zaletą Ulthery jest również to, że zabieg jest zupełnie bezpieczny i nie daje żadnych efektów ubocznych. Dodatkowo bezpośrednio po jego wykonaniu (a trwa najwyżej godzinę) można wrócić do normalnej aktywności.


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje