Reklama

Reklama

Prosty trik, maxi efekt

Cztery fryzury z użyciem wsuwek

Zawsze traktowałaś ją jako narzędzie do podpinania niesfornych pasm. Dziś wsuwka wychodzi z ukrycia! Dzięki niej łatwo stworzysz elegancką fryzurę.

Elegancki akcent

Grzeczne, a nawet trochę nudne uczesanie Hilary Swank (40) zyskało charakter dzięki prostemu zabiegowi. Dwie gładkie czarne wsuwki wpięte równolegle we włosy przykuwają wzrok i ładnie komponują się z biżuterią w tym samym kolorze. W podobny sposób urozmaicisz każdy, nawet najprostszy koczek. Jeśli nie masz wsuwki w pasującym ci kolorze, możesz pomalować ją lakierem do paznokci.

W stylu retro

Klasyczne ciężkie loki w stylu lat 40. nie mogą opadać na czoło. Srebrna lub złota wsuwka, także nawiązująca do epoki gwiazd, jest w tym przypadku jednocześnie ozdobą i "podporą" fryzury Emmy Stone (26). Odtwarzając taki look, koniecznie wybierz wąską wsuwkę w kolorze, który będzie kontrastował z twoimi włosami. Lepsza będzie spinka z karbowaniem - po pierwsze nawiązuje wyglądem do formy uczesania, a po drugie nie przylega ściśle, więc nie przygniata włosów.

Reklama

Misterny wzór

Uczesanie Kate Mary (31) to dobre rozwiązanie dla kobiet o cienkich włosach. Zanim zaczniesz je układać, nałóż na nie żel wygładzający. Następnie wydzielaj kolejne pasma i podpinaj je na skos (raz w prawo, raz w lewo) płaskimi, wąskimi wsuwkami o widocznym na włosach kolorze. Uczesanie utrwal mocnym lakierem.

Nowoczesna korona

Zapomnij o skomplikowanych upięciach i kosztownych ozdobach do włosów. Garść szerokich lśniących wsuwek pozwoli ci stworzyć kunsztowną fryzurę. Emma Watsona (24) zaczesała włosy na bok i od skroni po tył głowy podpięła je, tworząc wzór przypominający wieniec laurowy. A jaki wzór ty masz ochotę nosić na głowie?

SHOW 25/2014

Show
Dowiedz się więcej na temat: eleganckie fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy