Reklama

Reklama

Sposoby na krótkie włosy

Takie fryzurki odmładzają, łatwo i szybko je ułożymy.

Wiatr we włosach

Wbrew pozorom fryzura, która wygląda jak nietknięta grzebieniem wymaga sporo zachodu i zabiegów stylizacyjnych. Do jej ułożenia potrzebna będzie mocno utrwalająca pianka, wosk lub guma. Podczas suszenia przeczesuj włosy we wszystkie strony. Na koniec na czubku głowy uformuj rodzaj "stożka" lub punkowego czuba z włosów i utrwal mocnym kosmetykiem. Tak samo, za pomocą gumy, wymodeluj kilka kosmyków na całej głowie.

Modna chłopczyca

Ta fryzura jest elegancka, a jednocześnie swobodna. Wymaga doskonałego strzyżenia, starannego wycieniowania na całej głowie. Grzywka jest nieco dłuższa, zaczesana na bok. Taką fryzurę wystarczy wysuszyć, najlepiej naturalnie, bez użycia suszarki, a następnie utrwalić kosmetykami, które nie sklejają włosów. Ważne, żeby uczesanie wyglądało jak najbardziej naturalnie, było puszyste. Za pomocą żelu można podkreślić szczególnie linię grzywki i pejsy.

Reklama

Grzecznie ale z pazurem

Ten rodzaj krótkiego boba - krótkie pasma z tyłu i dłuższa, obfita grzywka - wymaga staranności przy układaniu. We włosy wetrzyj odżywkę, a potem piankę do układania. Fryzurę lekko podsusz. Następnie nałóż preparat chroniący przed wysoką temperaturą i wysusz włosy. Grzywkę "prasuj" pasmo po paśmie za pomocą prostownicy. Pojedyncze zadziorne pazurki wymodeluj za pomocą mocno utrwalającego żelu, wosku lub gumy. Zwróć uwagę na pasma nad uszami, zaczesz je na policzki i podkreśl kosmetykiem modelującym.

Szalony bob

Ta fryzura przede wszystkim musi być puszysta i zwracać uwagę swoją objętością. Przed wysuszeniem włosów wetrzyj kosmetyk zwiększający objętość pasm. Potem modeluj uczesanie pasmo po paśmie na okrągłej szczotce, odciągając każde od skóry głowy. Dzięki temu fryzura nabierze objętości. Na koniec podkreśl pojedyncze pasemka (przy uszach, z tyłu na szyi) żelem lub pastą.

Świat i ludzie 21/2014

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy