Reklama

Reklama

Tak się teraz malujemy!

Czas na nowe propozycje stylistów w kwestii makijażu. Sprawdź, jak się malować.


Jak zwykle warto się z nimi zapoznać i wybrać to, co najbardziej pasuje do naszej osobowości i urody. Oto krótki przewodnik po trendach 2019.

Bądź na czasie


Najbardziej pożądanym makijażem będzie taki, którego prawie nie widać. Niby rzecz oczywista, a jednak najtrudniejsza do wykonania. Modelowanie twarzy poprzez rozświetlenie jak najbardziej pozostaje wiodącym trendem, ale stawiamy na zdecydowanie subtelniejszy blask. Do tego dołączamy delikatnie podkreślone policzki, np. brzoskwiniowym różem.

Pomadki znowu błyszczą. Przyzwyczaiłyśmy się już do matowych kolorów, a tu zaskoczenie. Wyciągamy szminki o błyszczącej formule. Jeśli chodzi o kolory, to najbardziej kusząca będzie czerwień, ale jej ciemniejsze pochodne, takie jak: odcień wina, wiśniowy, ceglasty i karminowy, też będą modnie się prezentować na naszych ustach.

Znowu stawiamy na makijaż francuski, czyli oczy podkreślamy bardzo delikatnie bez użycia kolorów i malujemy usta czerwoną szminką - wyjaśnia nasza ekspertka, Anna Iwańska. Jeśli tylko jesteś szczęściarą, której pasuje czerwień, zazdrościmy. Nie ma bardziej klasycznego i kobiecego sposobu na podkreślenie urody niż właśnie ten.

Będzie się działo na powiekach. W nadchodzącym sezonie najbardziej pożądanym kolorem będzie zieleń w różnych odcieniach (to samo dotyczy także garderoby). Z mody nadal nie wychodzi smoky eyes - i to nie tylko w wydaniu czarnym i szarym, ale także w innych kolorach, głównie grafitu, brązu, srebra i złota.

Brwi mają być gęste i szerokie. Nie skubiemy więc przesadnie, nie robimy ich w przecinek. Właścicielki naturalnie gęstych brwi, mogą jedynie zapanować nad nimi żelem. Panie, które natura obdarzyła cieńszą oprawą oczu, zawsze mogą coś domalować i optycznie je zagęścić.

Reklama

Zobacz również:

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy