Reklama

Reklama

Warsztat fryzjerski

Zapomnij o godzinach spędzanych na układaniu włosów. Wystarczą dwa przyrządy i znajomość paru trików, by stworzyć fryzurę godną czerwonego dywanu.

Elegancka fryzura musi być wyrazista. Precyzyjnie ułożone loki lub idealnie gładkie pasma nigdy nie wychodzą z mody.

Te efektowne uczesania możesz stworzyć sama, o ile nauczysz się korzystać z profesjonalnych narzędzi fryzjerskich.

Najnowsze przyrządy do stylizacji są nie tylko wyspecjalizowanymi, ale tez efektownymi, kobiecymi gadżetami. Dzięki wykorzystaniu do ich produkcji nowoczesnych materiałów, są o wiele bezpieczniejsze w użytkowaniu niż jeszcze kilka lat temu.

Mimo to, zanim zastosujesz prostownicę lub termoloki, dokładnie wysusz włosy i zabezpiecz je przed działaniem wysokiej temperatury odpowiednim kosmetykiem.

Reklama

Zakręcamy!

Aby uzyskać najmodniejsze obecnie fale, sięgnij po termoloki, czyli podgrzewane wałki. Są wygodne i łatwe w użyciu. Spryskane lakierem pasma nawiń do 3/4 długości. Zacznij od zewnętrznych warstw z tyłu głowy. Możesz tez podkręcić jedynie wybrane kosmyki. Ważne, by pozostawić wałki na włosach do całkowitego wystygnięcia.

Prostujemy!

Wybierz prostownicę z funkcja jonizacji (chroni włosy od nadmiaru ciepła) lub regulacją temperatury (niższa jest lepsza dla cienkich włosów). Prostuj włosy tuż po umyciu i wysuszeniu, bo zabrudzenia mogą spowodować ich uszkodzenie.

Podepnij włosy i zacznij stylizację od wewnętrznych pasm. Przyłóż otwartą prostownicę do pasma, poczekaj, aż się ono rozgrzeje, zamknij urządzenie i powoli przesuń je wzdłuż włosów. Gwałtowne zamkniecie prostownicy może splątać włosy.

(DN-W)

SHOW 8/2010

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje