Reklama

Reklama

Zatuszuj mankamenty cery

Zdarza się, że pod oczami pojawiły się sińce, a na twarzy wyskoczyła ci krostka. A rozszerzone pory czy pajączki dodają ci zmęczonego wyglądu. Poznaj sztuczki, dzięki którym szybko ukryjesz drobne niedoskonałości.

Rozświetl sińce pod oczami

Namaluj cienką smużkę jasnym korektorem w wewnętrznym kąciku i lekko rozetrzyj ją pod oczami w kierunku zewnętrznego kącika. Dobrze rozprowadza się korektor w pędzelku. Jego odcień powinien być o pół tonu jaśniejszy od podkładu, który nakładasz na pozostałą część twarzy.

Zamaluj krostkę lub pajączki

Pryszcz posmaruj antybakteryjnym żelem punktowym, a zaczerwienienie wokół zamaskuj korektorem w kolorze beżowym, najlepiej w sztyfcie. Naczynka zamaluj mocno kryjącym korektorem. Potem te miejsca przypudruj ruchem ugniatającym, by utrwalić korektor.

Popraw koloryt cery

Nanieś na twarz odrobinę podkładu i rozetrzyj go od jej środka na boki. Fluid zatuszuje drobne plamki, jeśli jego kolor będzie idealnie dobrany do odcienia cery. Możesz też zastosować tzw. podkład fotograficzny. Zawiera fotochromatyczne pigmenty rozświetlające.

Reklama

Ukryj rozszerzone pory

Cienką warstwą rozprowadź na twarzy bezbarwną bazę, która daje natychmiastowy efekt zwężenia rozszerzonych porów i wygładzenia skóry. Kosmetyk możesz stosować pod podkład lub samodzielnie.

Świat Kobiety, nr 6/2010

Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy