Reklama

Miesięczne wakacje tańsze od utrzymania domu według brytyjskiego biura podróży

Rachunki za energię elektryczną mogą w obecnym sezonie grzewczym wynieść naprawdę sporo. W związku z tym brytyjskie biuro podróży przygotowało nietypową ofertę wakacji all inclusive w Egipcie. Jak twierdzi, koszty miesięcznych wczasów są niższe od utrzymania domu.

Wakacje jesienią czy zimą stają się coraz popularniejsze. Główną przyczyną jest fakt, że w tym okresie wczasy są o wiele tańsze niż w sezonie urlopowym, a w niektórych krajach wciąż jest bardzo ciepło. Jednak okazuje się, że warto rozważyć tę opcję również z innego powodu.

Wakacje tańsze od utrzymania domu?

Biuro EasyJet Holidays przygotowało specjalną, styczniową ofertę "Ucieknij w Wielkiej Brytanii". Dotyczy 28-dniowej wycieczki do Hurghady w Egipcie, która kosztuje 650 funtów za osobę, czyli około 3,5 tysiąca funtów. Warto dodać, że wyżywienie obejmuje opcję all inclusive.

Firma przekonuje, że takie rozwiązanie wyjdzie korzystniej pod kątem finansowym niż pozostanie w tym czasie w domu. Opłacenie rachunków za energię elektryczną, nie licząc pozostałych wydatków, w przeciętnym brytyjskim domu ma wynosić o 227 funtów więcej niż wczasy.

Reklama

Ekspertka ds. finansów osobistych Lynn Beattie dokonała analizy danych przygotowanych przez biuro podróży.

Zobacz również: Marokańska mozaika

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama