Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Co czeka gwiazdy w 2016?

My już wiemy! Specjalnie dla SHOW astrolog Miłosława Krogulska sprawdziła, jak ułoży się życie naszych celebrytów. Zobacz, kto się pocieszy po rozstaniu, kto zarobi fortunę, a kto zacznie wszystko od nowa.

My już wiemy! Specjalnie dla SHOW astrolog Miłosława Krogulska sprawdziła, jak ułoży się życie naszych celebrytów. Zobacz, kto się pocieszy po rozstaniu, kto zarobi fortunę, a kto zacznie wszystko od nowa.


Znajdzie nowego narzeczonego

Doda (31) nie będzie już rozpaczać po Emilu Haidarze (34), z którym się rozstała pod koniec roku. "Otrząśnie się po miłosnym niepowodzeniu, zresztą los i tak szykuje dla niej lepszego kandydata", zdradza astrolog. Nowy rok to też szansa dla Doroty na zarobienie sporych pieniędzy. "W wakacje możliwe ciekawe znajomości i przyspieszenie w karierze, ale rok 2016 sprzyja raczej zajmowaniu się inwestycjami".

Czas na dziecko i transfer roku

Dla Ani (27) i Roberta (27) Lewandowskich ten rok oznacza życiowe zmiany. "Jest to dobry czas na powiększenie rodziny, zwłaszcza pod koniec roku pani Anna może zacząć o tym poważnie myśleć", mówi Krogulska. Może się też okazać, że Robert zmieni klub piłkarski. "W 2016 roku może mieć problemy z przystosowaniem się do nowego miejsca lub rytmu dnia, zwłaszcza w lutym, maju i listopadzie. Wtedy też powinien dbać o dobre relacje z trenerami i działaczami".

Reklama

Zrobi karierę w Hollywood

Przed aktorką Danutą Stenką (54) pasmo sukcesów. "Jowisz postara się, aby miała ról i pracy pod dostatkiem. Nie musi martwić się ani o popularność, ani o pieniądze, ani o miłość. Tylko korzystać!", zdradza astrolog. Może Stenkę, zamiast w "Celebrity Splash", zobaczymy w większej produkcji? "Jej pozycja i autorytet bardzo się umocnią, nadchodzą dobre lata na granie wielkich ról. Może to nasz najlepszy towar eksportowy?".

Na uczucie będzie musiał trochę poczekać

Przed aktorem Piotrem Adamczykiem (43) dobry czas na robienie kariery i zarabianie naprawdę dużych pieniędzy. "Ma za sobą trudny planetarny okres, ale jeszcze wróci na sam szczyt. Powodzenie dopisze mu w marcu i czerwcu, wtedy też może nadejść ciekawa propozycja. Wrzesień sprzyja kontraktom reklamowym", mówi astrolog. Coś w tym jest, bo na hit zapowiada się "Słaba płeć?", kolejna komedia z udziałem Piotra.

Trudnoości w pracy, szczęście w miłości

Tomasz Lis (49) traci program w TVP. Przyszłość zawodowa jego żony Hanny(45) też stoi pod znakiem zapytania. Wspólne problemy sprawią, że małżonkowie okażą sobie wsparcie i tym samym scalą swój związek. Poza tym kłopoty okażą się przejściowe. "Hannę czeka gorszy rok pod względem finansów, ale po kwietniu doskonale odnajdzie się w mediach. Tomasz będzie szukał dla siebie miejsca aż do listopada. Wtedy znów będzie miał dobrą passę. "Saturn, pod którego wpływem się znajdzie, sprzyja poważnej działalności publicystycznej i organizowaniu zupełnie nowej redakcji".

Rzuci aktorstwo i zajmie się pisaniem

Wygląda na to, że zapotrzebowanie na aktora Cezarego Pazurę (53) znacznie spadnie, a serial "Aż po sufit!" nie doczeka się kontynuacji. "W 2016 roku artysta znajduje się pod wpływem Saturna, który nie lubi komedii", przewiduje astrolog. Na szczęście Pazura ma alternatywę. "Będzie raczej komentował rzeczywistość, niż oczarowywał nas aktorsko. Ciekawiej może pisać, niż grać. Dom, rodzina to jego bezpieczne schronienie, ale też wciągnąć go może działalność polityczna i publicystyczna". Może w końcu wyda autobiografię, którą ma już napisaną...

SHOW 26/2015

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy