Reklama

Dekorujemy dom na święta wielkanocne

Okazuje się, że coraz więcej osób ulega modzie ozdabiania domu w wiosennym klimacie. Wielkanocne zające, owce i jajka wiodą prym. Pytanie tylko, jak te elementy ze sobą połączyć? Oto kilka inspiracji.

Święta wielkanocne w pastelowych kolorach

Świąteczne wnętrze to wnętrze urządzone w pastelach. Dodatki w kolorach różu, błękitu i zieleni są idealnym tłem dla ozdób. Wolne chwile przed świętami warto poświęcić na stworzenie rękodzieła. 

Jeżeli nie mamy zdolności plastycznych, to przez internet możemy zamówić elementy, które przy pomocy kleju na gorąco stworzą zgrabną całość. 

Króliki, motyle, pompony, wstążki w kratkę, kolorowe tkaniny, mech, słoiki, gałęzie, wydmuszki, szary papier, słoma lub suche trawy imitujące gniazda, talerze, patery, wiklinowe koszyki, drewniane skrzynie. To wszystko może się nam przydać.

Sztuczny mech połączony z wieńcem z gałęzi znalezionych w lesie będą ozdobą stołu lub drzwi wejściowych, jeżeli zrobimy uchwyt z grubej aksamitnej wstążki w kolorach błękitu lub szarej kratki.

Kwiaty? Można uszyć tulipany i wykorzystywać je co roku jako dekorację zawieszoną na tle zasłon lub doklejoną do ramek w różnym rozmiarze. Najważniejsze, aby ozdoby robić wspólnie. To może być kreatywny czas dla całej rodziny. Poniżej kilka pomysłów z Instagrama. Poduchy z zającem rozweselą każde wnętrze. Do dzieła!

Reklama

Zobacz także:

Księżna Kate od lat wypoczywa na tej wyspie. Nie tylko ona!

Płaszcz księżnej Kate to hit! Znika z półek na pniu. Ile kosztuje?

Meghan już nosi te byty. Masz je w szafie? Chodzi o kolor!

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wielkanoc2021 | dekoracje wielkanocne | wielkanoc dekoracje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy