Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Zostawił ją z miłości

Kłótnie? Awantury? Zerwanie przez telefon? Nie! SHOW dotarło do znajomych pary, którzy znają prawdziwą przyczynę ich rozstania. Doda i Nergal nadal się przyjaźnią.

Długo utrzymywali to w tajemnicy. Doda (27) i Adam „Nergal” Darski (34) – najbardziej medialna para polskiego show-biznesu – postanowili rozstać się po cichu. Jak nieoficjalnie dowiedziało się SHOW, decyzję podjęli już na początku roku. 23 stycznia Doda odbierała nagrodę Gwiazda Dobroczynności. Dostała ją za ciężką, heroiczną pracę na rzecz chorych na białaczkę.

Dzięki jej działaniom, od sierpnia zeszłego roku do stycznia do banku dawców szpiku zapisało się kilkadziesiąt tysięcy osób. Choć artystka była dumna z otrzymanej nagrody, obecni na uroczystości goście zwrócili uwagę na to, że jest wyjątkowo smutna. A przecież przeszczep Adama się przyjął i muzyk stopniowo wracał do formy. Na pytania dziennikarzy o narzeczonego odpowiadała zdawkowo: "Trzeba się cieszyć każdym dniem, tym, że odporność Adama jest doskonała, i robić swoje. Nie mogę się teraz spotkać z Adasiem, bo jestem chora, a on może przebywać tylko wśród zdrowych osób".

Reklama

Nic dziwnego, że nie powiedziała: "Adam nie jest już moim narzeczonym". Nie chciała odwracać uwagi od sprawy, która naprawdę była dla niej ważna przez ostatnie miesiące - od chorych na białaczkę.

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze SHOW - już w sprzedaży!

SHOW 7/2011

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje