Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Gwiazdy bez tapety

Czy bez scenicznego makijażu są równie śliczne co umalowane przez zawodowców? Nie zawsze, ale i tak wiele polskich celebrytek nie wstydzi się swego naturalnego piękna.

Nieskazitelna cera

Karolina Szostak - od kiedy drastycznie schudła, coraz chętniej upublicznia swoje zdjęcia. Wcale nie boi się też pokazywać bez mocnego make-upu, który podkreśla jej oczy i pozwala wyrzeźbić twarz, ale nie zawsze jest potrzebny. Na szczęście dziennikarka Polsatu ma nieskazitelną cerę, co zawdzięcza regularnym wizytom u kosmetyczki i codziennemu dbaniu o urodę.

Wakacyjny luz i piegi

Katarzyna Dąbrowska - gwiazda serialu "Na dobre i na złe" (33) przeżywa swój prywatny "Azja Express". Jest bowiem na wakacjach w Tajlandii i nie musi się malować. "O tej porze roku jest po prostu sporo chmur. Dla mojej cery to akurat dobrze", napisała na Instagramie.

Reklama

Zamiast pudru dużo snu

Weronika Książkiewicz - aktorka wiele razy opowiadała, że mocny makijaż zostawia sobie na wyjątkowe okazje, a na co dzień woli wersję naturalną. Jednocześnie Weronika (36) podkreśla w wywiadach, że to nie drogie kosmetyki dają najlepszy efekt, a odpowiednia ilość snu.

Chce odpocząć

Magdalena Boczarska - mistrzyni makijażu wieczorowego uwielbia odpoczywać od ciężkiego make-upu. Prywatnie Boczarska (38) maluje się bardzo oszczędnie lub w ogóle. Powód: stara się jak najczęściej dawać oddychać swojej skórze po mocnej charakteryzacji, która jest częścią jej zawodu.

Zobacz także:


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy