Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Gwiazdy, które oszukały wiek

Jak im się to udało? Jakie mają patenty, by w okolicach napawającej kobiety lękiem pięćdziesiątki wyglądać tak dobrze i ponętnie? Sprawdzamy metody gwiazd.

Ewa Wachowicz, 48 lat

Kulinarna bogini zachwyca seksapilem. Co robi, że tak wygląda? "Podstawa to ruch. Jest dla mnie tak samo ważny, jak oddychanie, jedzenie czy sen. Dużo chodzę, biegam i ćwiczę. Nie pogardzę też wizytą u kosmetyczki", zdradza. 

Kinga Preis, 47 lat

Spektakularna metamorfoza, której kilka lat temu poddała się gwiazda, sprawiła, że z szufladki z napisem "aktorka charakterystyczna" wskoczyła do tej z hasłem "seksbomba". Jak tego dokonała? Odstawiła kawę i papierosy i poprosiła dietetyka o pomoc. Efekt? 18 kilo mniej, piękna cera i pełne podziwu spojrzenia mężczyzn. Oprócz diety dla Kingi ważny jest odpoczynek. "Śpię 7 godzin dziennie, choćby nie wiem, co się działo", podkreśla.

Reklama

Ewa Skibińska, 56 lat

Kilka lat temu czytelnicy pewnego magazynu dla panów domagali się, by na jego łamach wreszcie zagościła Ewa. Nic dziwnego, aktorka mimo 56 wiosen, wygląda jak żyleta. Gwiazda podkreśla, że czuje się dziś piękniejsza niż w wieku 20, 30 lat: "Wiek, w którym teraz jestem, to moment kulminacji kobiecości: zadbana uroda w mariażu z doświadczeniem, świadomością swych pragnień i zalet", mówi.

Małgorzata Foremniak, 52 lata

"Nie myślę o botoksie i operacjach plastycznych. Choć może po pięćdziesiątce zmienię zdanie. Podobno może się tak zdarzyć, że jednego dnia wszystko nam opadnie", wyznała przed laty Małgosia. 50. urodziny, których tak się obawiała, obchodziła dwa lata temu i wygląda lepiej niż niejedna trzydziestolatka. Jej tajemnica to właściwa dieta i ruch.

Agnieszka Maciąg, 50 lat

Kilka lat temu była modelka zrobiła test wieku biologicznego. Wyszło, że ma 28 lat! Jak to możliwe? Dzięki zdrowej diecie: Agnieszka zrezygnowała z mięsa i przetworzonej żywności. I zyskała wieczną młodość.

Jennifer Garner, 47 lat

Magazyn "People" właśnie okrzyknął ją najpiękniejszą kobietą świata. I patrząc na tę 47-letnią matkę trójki dzieci, nie mamy wątpliwości co do werdyktu. Jennifer sporo w życiu przeszła (romanse męża Bena Afflecka, jego alkoholizm, potem głośny rozwód), a jednak nigdy nie straciła pogody ducha. I to właśnie ona (w połączeniu z jogą i zdrowym odżywianiem) jest tajemnicą wyglądu Jen.


Zobacz także:


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy