Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Jeśli ślub, to tylko cichy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Nowa moda w show-biznesie i nowa strategia gorącej pary! Radek i Małgosia mają dość sensacji wokół związku. Pobiorą się w tajemnicy?

Będzie huczne wesele, a zaśpiewa na nim była żona piłkarza, Doda? Który z pierścionków na palcach Małgorzaty Rozenek (35) to ten zaręczynowy? Nie ma dnia bez doniesień o najbardziej ekscytującej parze sezonu. Ale choć wielu chciałoby zobaczyć słynącą ze zjawiskowej figury i bardzo eleganckich kreacji Małgosię w ślubnej sukni, to może się nie udać...

Zakochani czują się zmęczeni i przytłoczeni zainteresowaniem, jakie wzbudziła ich relacja. Uważano, że oni po prostu do siebie nie pasują - stąd ta sensacja. Ale dla Małgosi i Radka temat niedopasowania nie istnieje. Faktem jednak jest, że przerasta ich gorąca atmosfera wokół związku. I dlatego zamarzyli, by, gdy już dojdzie do ślubu, ceremonia odbyła się w tajemnicy.

Reklama

"Spontaniczność? To w stylu Małgosi. Nie zdziwiłbym się, gdyby świadkowie dowiedzieli się o uroczystości w dniu ślubu", mówi SHOW znajomy pary.

Zakochanym świetny przykład dała Agata Młynarska. Ceremonia zaślubin z prawnikiem Przemysławem Schmidtem była ściśle tajna, a wielu weselnych gości dopiero w restauracji zorientowało się, że nie zebrali się, by uczcić urodziny prezenterki... Dziennikarka i prawnik uniknęli tłumu pod urzędem stanu cywilnego, wścibskich paparazzi, setek komentarzy na temat ślubnej sukienki, bukietu, mniej lub bardziej dostojnych gości... Wzbudzili też podziw i nie spotkały ich zarzuty dotyczące "handlowania prywatnością". Nie ma wątpliwości, że Agata i Przemysław zapoczątkowali nową modę w show-biznesie, za którą pójdą Małgosia i Radek oraz wielu innych.

Spontaniczność to także cecha Radosława. Przecież przed laty oświadczył się Dodzie po kilku miesiącach znajomości. I mimo, że tworzył z nią wówczas jedną z najgorętszych znanych par, do mediów nigdy nie wyciekła żadna fotografia ze ślubnej uroczystości. Mało tego! Gdy postanowili się rozwieść, wielu wątpiło, czy dojdzie do rozprawy w sądzie - bo może tego ślubu w ogóle nie było? W archiwach agencji fotograficznych nie znajdziemy też zdjęć z wesela Małgosi i jej byłego męża, Jacka Rozenka. A przecież był on już wtedy popularnym aktorem!

"Z kolei Radek bardzo zmienił się pod wpływem Małgosi. I nie chodzi tylko o to, że zaczął bardziej elegancko się ubierać. Zrozumiał, że »Perfekcyjna« musi bardzo dbać o swój wizerunek. A przesadne afiszowanie się z uczuciami, huczny ślub i intymne wyznania dotyczące związku na pewno mu nie pomogą", mówi znajomy pary. Póki co, Rozenek i Majdan opierają się propozycjom wspólnej sesji zdjęciowej. Konsekwentnie też odrzucają oferty pojawienia się wspólnie na branżowej imprezie. Postawili granicę między życiem zawodowym a prywatnym.

Rozenek, poza pracą w telewizji, prowadzi rozmaite eventy, niedawno też dostała angaż w kampanii reklamowej środków czystości. Piłkarz zajmuje się swoim studiem tatuażu i projektami reklamowymi, m.in. perfum i męskich ubrań.

Kiedy Małgosia zostanie żoną Radka? Najpewniej w tym roku, ale jeszcze nie w czerwcu, jak podają niektóre media. Na razie gwiazda zajmuje się remontem podwarszawskiego domu piłkarza. Wynajęła architektów, którzy pomogą jej zmienić mieszkanie singla w prawdziwy rodzinny dom. Nie będzie mogła jednak długo nadzorować tych prac - pod koniec kwietnia zaczyna bowiem zdjęcia do "Prefekcyjnej pani domu" i "Bitwy o dom". W planach jest też kolejna książka.

Sama decyzja o przeprowadzce do domu Majdana była trudna ze względu na dzieci. Rozenek rozważała również wynajęcie apartamentu w pobliżu szkoły chłopców. Być może będzie musiała, ze względu na długie dojazdy, poszukać dla Tadeusza i Stanisława innej placówki od nowego roku szkolnego. Na pewno też zechce wyjechać w końcu na rodzinne wakacje.

Wymarzyła sobie, by spędzić je z ukochanym, chłopcami i rodzicami. Ale plany musiała zmienić ze względu na pracę.

Przed Radkiem stoi też kolejne, bardzo ważne przed ślubem zadanie: pierścionek zaręczynowy! Pewne jest, że wkrótce wręczy go Małgosi. Media spekulowały, że do zaręczyn już doszło. Za każdym razem, gdy Rozenek pojawiała się z ozdobą na palcu, spekulowano, że to dowód miłości piłkarza. Jaka jest prawda?

"Tajne zaręczyny to element strategii zakochanej pary. Nikomu nie potwierdzą, czy jest to »ten« pierścionek", mówi SHOW znajoma pary. A to, paradoksalnie, będzie podsycało zainteresowanie losami pary...

Maria Kowalczyk

SHOW 7/2014

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy