Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Dopasuj strój do sylwetki

Nie musisz mieć figury modelki, by świetnie wyglądać na plaży. Wystarczy dopasowany kostium! Pomożemy ci wybrać ten właściwy.

Stanik dla dużego biustu

Idealny kostium dla ciebie powinien się składać przede wszystkim z dobrze skrojonego, mocno usztywnionego biustonosza z fiszbinami, który utrzyma piersi w ryzach. Majtki również powinny być zabudowane, by wyrównać proporcje dołu sylwetki z dużym biustem. Najlepsze fasony dla ciebie to te w stylu retro.

Tankini na wysatjący brzuch

Możesz wybrać jednoczęściowy kostium z marszczeniami, mocno dyscyplinujący sylwetkę - to opcja dla pań obdarzonych sporym biustem. Albo tankini - czyli coś pomiędzy bikini a kostiumem jednoczęściowym. Tankini nie trzyma w ryzach sylwetki, ale jest opcją dla pań, u których obwód brzucha jest większy niż obwód piersi.

Reklama

Falbany na mały biust

Możesz znacznie powiększyć biust, korzystając z biustonosza typu "push up" (to konieczność, jeśli piersi straciły jędrność), albo uznać, że mały biust jest sexy i powiększyć go "naturalnie". Idealny do tego będzie miękki biustonosz z "wyściółką" lub bikini z różnego rodzaju ozdobami. Twój cel to "dużo" na górze, "mało" na dole. Wybierz więc majtki zawiązywane na biodrach. Paradoksalnie je wyszczuplą i ustawią właściwe proporcje w stosunku do biustu.

Tego nie rób

Jeśli nie masz talii osy, ale za to masz brzuszek jak Mariah Carey, zrezygnuj z mocno wyciętych kostiumów! Dobrze wyglądają w nich tylko modelki. Kostium jednoczęściowy w odpowiednie wzory również "zrobi" talię i wysmukli.

Jeśli masz figurę typu gruszka, nie noś usztywnianych biustonoszy (wyjątek: push-up) ani tych z fiszbinami. Miękki stanik z "wyściółką" naturalnie powiększy biust. Szorty i wysoko wycięte majtki pogrubią uda. Figi z cienkimi paskami po bokach są dla ciebie.

Jeśli masz sporą nadwagę, pytaj w sklepie o kostium jednoczęściowy modelujący, potrafi zdziałać cuda.

Skąpe bikini z trójkątów jest odpowiednie dla szczupłych dziewczyn o niewielkim, jędrnym biuście. Stanik z fiszbinami czy bardotka są dobre dla piersi średniej wielkości.

SHOW 11/2017

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama