Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Twarzowa szminka

Sprawi, że twój uśmiech zaczaruje otoczenie. Jak dobrać idealny odcień? To łatwe, gdy poznasz swój typ urody! Dzięki naszym trikom nie popełnisz błędu.

Typ ciepły nosi czerwień

Jeśli bardziej pasuje do ciebie złota niż srebrna biżuteria, opalasz się na brązowo i masz zielone żyły na nadgarstku, w kosmetyczce noś szminki o ciepłych odcieniach.

Pomarańczowe, czerwone i - tak modne obecnie - brązowe pomadki będą dla ciebie idealne.

Chłodne lubia burgund i róż

Spójrz na wewnętrzną stronę nadgarstka. Gdy widoczne żyły mają kolor niebieski, to prawdopodobnie jesteś typem chłodnym.

Chcesz mieć pewność? Na słońcu twoja skóra robi się czerwona i masz skłonność do poparzeń? Jeśli tak, sięgaj po szminki w zimnych kolorach. Ale uwaga: liczą się podcienie! Czerwień bazująca na niebieskim, czy fioletowym będzie harmonizować z twoją urodą.

Reklama

Pasują do ciebie też pomadki różowe, beżowe czy w kolorze fuksji. Unikaj zbyt jasnych odcieni: będziesz wyglądać na zmęczoną i bladą.

Neutralnemu pasują trendy

Na słońcu twoja skóra lekko się złoci, ale nie brązowieje? Twoja cera ma trudny do zdefiniowania podcień, a żyły na nadgarstku są zielonkawoniebieskie? Szczęściaro, jesteś neutralnym typem urody, któremu pasują wszystkie kolory!

Możesz testować najmodniejsze odcienie szminek bez obawy, że nie będą do ciebie pasować. Polecamy płomienną czerwień i nude.

SHOW 24/2016

Show
Dowiedz się więcej na temat: czerwona pomadka

Reklama

Reklama

Reklama