Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Wiosenna odnowa włosów

​Dobrze odżywione i lśniące włosy - takie będą, kiedy zastosujesz się do naszych sprawdzonych rad.

Czego włosy najbardziej potrzebują wiosną? Kuracji bogatej w naturalne składniki odżywcze. Jej podstawą jest dieta, w której powinny się znaleźć nasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy. Dopiero kolejny krok to systematyczne stosowanie preparatów regeneracyjnych. Znajdziesz je nie tylko w drogerii, ale także we własnej lodówce. 

Warto wykorzystać ich moc, bo nawet hollywoodzkie gwiazdy chętnie korzystają z prostych domowych składników (jak np. awokado, sok z cytryny, żółtka jajek czy oleje), bo są po prostu skuteczne. Jeśli nie masz czasu na przygotowywanie domowych mieszanek, skorzystaj z najnowszych osiągnięć kosmetologii. Micelarne szampony, które jeszcze lepiej oczyszczają skórę głowy i włosy, odżywki bogate w skuteczne składniki roślinne i wreszcie naturalne olejki, które doskonale odżywiają i nabłyszczają w krótkim czasie, poprawią kondycję i wygląd twoich włosów.

Reklama

Miranda Kerr - moc awokado

Miranda Kerr wierzy w moc awokado - robi z niego maskę do włosów. Wystarczy rozgnieść miąższ owocu widelcem i gładką masę nałożyć na głowę. Po pół godzinie zmyć wodą (nie potrzeba stosować szamponu). Można też dodać do papki kilka kropli soku z cytryny, aby włosy po myciu błyszczały. Taka tłusta odżywka wspaniale wzmacnia włosy i pielęgnuje skórę głowy.

Prosty trik Nicole Kidman

Tajemnica naturalnego połysku włosów Nicole Kidman tkwi w prostym triku. Aktorka myje głowę delikatnym szamponem, a potem zakwasza włosy sokiem z cytryny lub żurawiny, które są bogate w witaminę C i naturalne kwasy. Taka płukanka usuwa resztki detergentów zawartych w szamponie i zapewnia piękny połysk koloru!

Regularny zabieg Angeliny Jolie

Angelina Jolie swoje długie włosy codziennie rozczesuje szczotką z naturalnego włosia, a raz w tygodniu olejuje. Nakłada na kosmyki naturalny olejek ,wcierając go szczególnie starannie w końcówki oraz skórę głowy. Po 20 minutach dokładnie zmywa go naturalnym szamponem. Taki zabieg jest szczególnie polecany do włosów suchych i zniszczonych.

Zobacz także:


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy